0 

Pánské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 11 GTX černé

4 299 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks

VÝŠKA PATY: 22 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 14 mm

Pánské běžecké boty ASICS GEL-TRABUCO 11 GTX jsou ultimátní trailovou obuví poskytující skvělou ochranu, vynikající přilnavost a stabilitu v terénu. Díky nepromokavé membráně GORE-TEX® je tento model bot ideální na běhání po horách během chladnějších měsíců roku. Výbornou trakci zajišťuje gumová podešev ASICSGRIP™ s výrazným dezénem, která je zároveň i velmi odolná vůči oděru a prodlužuje tak celkovou životnost obuvi. Mezipodešev FF BLAST™ je z pěnového materiálu s trampolínovým efektem umožňující maximální návratnost energie a efektivní absorbci nárazů při každém kroku vpřed. Jak už název bot napovídá, obsahují také známou tlumící technologii GEL™ nacházející se pod patou. Tam je také umístěna speciální konstrukce 3D SPACE CONSTRUCTION™ zlepšující kompresi při došlapu.

Svršek boty je vyrobený z prodyšné tvarované síťoviny, kterou tvoří ze 100% recyklovaný PET. Dalším důležitým ochranným prvkem je i Rock Protection Plate chránící chodidlo před ostrými předměty jako jsou kameny nebo větve.

VÝHODY:

  • bezpečné běhání díky ochranným prvkům
  • udržitelnost
  • skvělé tlumení
  • vynikající trakce v terénu
  • vysoká stabilita
  • kvalitní prodyšný svršek
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B608-001
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
335 g
Štítek:
ASICSGRIP™

ASICSGRIP™

Vlastní gumová podešev ASICS poskytuje vysokou přilnavost v různých terénech, aniž by byla ohrožena životnost.

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

FF BLAST™ je pěnový materiál mezipodešve s trampolínovým efektem umožňující maximální návratnost energie. Díky své pružnosti efektivně absorbuje nárazy a poskytuje ochranu proti poranění kotníku či kolenou.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
GORE-TEX®

GORE-TEX®

GORE-TEX® membrána je charakteristická pro svou voděodolnost a větruodolnost při zajištění prodyšnosti. Boty s membránou GORE-TEX® mají zvýšenou voděodolnost, jsou prodyšné a chrání Vaše chodidlo ve vlhkém prostředí či v nepříznivých podmínkách.

Celý popis >
Rock Protection Plate

Rock Protection Plate

Chrání nohu před ostrými předměty jako jsou kameny a větve.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?