Největší specialisté na běžecké boty a ne jen na ty. To je Asics! Běhání je jejich doména, ale nepokulhávají ani v ostatních sportech. Značka, která udělala hlavní průlom v odpružení obuvi a jako první začala navrhovat boty v reakci na potřeby sportovce.

Filtry:

Zrušit filtry

Informace pro zákazníky

Běžecké boty disponující technologiemi Vám poskytnou tlumení, pohodlí, návrat energie, stabilitu a umožní vám využít plný potenciál Vašeho těla. Boty značky Asics Vám pomohou se v běhu stále zdokonalovat a docílit vysněných výsledků. Proslulá patentovaná technologie GEL účinně tlumí narázy při běhu či chůzi a tím šetří Vaše klouby. Pěny mezipodešve s vysokou návratností (50-70% záleží na daném modelu) Vám ušetří energii a geometrie podešve Vás povede vpřed. Asics však nedominuje jen v obuvi, rozhodně nešlápnete vedle ani s běžeckým oblečením této značky.

Asics, Anima Sana In Corpore Sano, ve zdravém těle zdravý duch, je sportovní značka s celostním přístupem. Posláním Asics již od svého založení panem Kihachiro Onitsukou v roce 1949 (tehdy jako Onitsuka Co. Ltd.) bylo vždy pozvednutí myslí lidí skrze poskytování kvalitních produktů. Nejen proto Asics, jako jedna z mála společností, vyrábí pronační obuv. Boty jsou navrhovány s velkým důrazem na prevenci zranění. 

Asics má dlouholetou tradici i ve výrobě oblečení, kde je, stejně jako u bot, kladen důraz na každý detail, funkčnost a maximální pohodlí. A jako bonus Vám na švech/cedulce/tkaničkách připomene “Sound Mind, Sound Body”. “