Postup při vrácení zboží

Není zboží dle vašich představ? Využijte prodloužené lhůty na vrácení zboží! 

Pokud jste se rozhodli využít zákonné lhůty pro vrácení zboží, musíte nám tuto skutečnost oznámit nejpozději do 14. dne od obdržení zboží buď písemně, nebo na e-mail [email protected]. Nebo můžete využít naší prodloužené lhůty pro vrácení zboží a do 30. dne nám zboží zaslat. Bližší informace a podmínky prodloužené lhůty naleznete zde.

Následně zašlete zboží na naši kontaktní adresu:

MAV Trading s.r.o.

Broučkova 7150
76001  Zlín


Zboží odešlete zpět v původním neporušeném (nepoškozeném) obalu, bez známek použití, kompletní (včetně příslušenství). V případě, že balíček k nám bude odeslán na dobírku, nebude od přepravce převzat.

Do balíku prosím přiložte vyplněný Návratkový list, který najdete ke stažení níže. 

DŮLEŽITÉ!

V případě vrácení či výměny, například bot, prosím, abyste dbali na to, že originální krabice nebude nikterak poškozena (lepící páskou či popisem).

*Odstoupí-li Kupující oprávněně od Kupní smlouvy, je Prodávající povinen bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, vrátit peněžní prostředky Kupujícímu, ne však dříve, než mu Kupující předá nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal. Dle ustanovení § 1832 občanského zákoníku Prodávající vrátí Kupujícímu Kupní cenu zboží a náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání. Prodávající upozorňuje, že v souladu § 1820 odst. 1 písm. g), nese náklady na vrácení zboží Kupující, to platí i v případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.


**V případě, že jste čerpali výhodu v podobě dopravy zdarma, budou Vám při vrácení peněz odečteny náklady na dopravu.

UPOZORNĚNÍ!! 

V případě, že Kupující odstoupí od Kupní smlouvy v zákonné 14denní lhůtě a vrácené zboží není kompletní, je prokazatelně používané nebo poškozené, má Provozovatel vůči Kupujícímu nárok na náhradu škody a je oprávněn si takto vzniklý nárok na náhradu škody jednostranně započíst na pohledávku Kupujícího vůči Prodávajícímu na vrácení Kupní ceny. Provozovatel v takovém případě vrací Kupujícímu jen takto sníženou Kupní cenu.

Vzniklý nárok  na náhradu škody je vyčíslen s ohledem na rozsah poškození a míru používání zboží. Upozorňujeme, že může činit až 90% z Kupní ceny! 

Doporučujeme tedy, v případě, že si Kupující není zvolenou velikosti jistý, před použitím zboží důkladně vyzkoušet na čistém a měkkém povrchu.

V případě textilu doporučujeme vyzkoušet velikost před vypráním a odstřihnutím informačních cedulek.

Ke stažení:

Návratkový list AD Sport.cz

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Stačí nám napsat nebo zavolat.