Doprava a platba

Vážení zákazníci,

pro snazší orientaci v nabízených typech dopravy jsme pro Vás připravili tento přehled. Objednávky zasíláme přepravní společností DPD a dopravní službu Zásilkovna. Osobní odběr je možný na naší prodejně AD Sport Zlín (Broučkova 7150, 760 01 Zlín).

DOPRAVA ZDARMA

V následující tabulce zobrazujeme možnosti využití dopravní služby ZDARMA. Minimální hodnota objednávky se u konkrétních dopravců liší.

DOPRAVNÍ SLUŽBA

MINIMÁLNÍ HODNOTA OBJEDNÁVKY

ZÁSILKOVNA VÝDEJNÍ MÍSTO

1.399 KČ

ZÁSILKOVNA KURÝR

1.899 KČ

DPD VÝDEJNÍ MÍSTO

1.399 KČ

DPD KURÝR

1.899 KČ

*Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Doprava

Na našem e-shopu můžete využít následující typy dopravy:

DPD - Výdejní místo (55 Kč)

Způsoby dopravy - K2Moto.cz - Jednou stopou k zážitkům

Zboží Vám dopraví přepravní služba DPD následující pracovní den na Vámi vybranou pobočku Pickup k osobnímu odběru. V sobotu, v neděli a o svátcích přepravní služba na pobočky DPD Pickup zásilky nedoručuje.

U výdejních míst je rozhodující otevírací doba daného výdejního místa – je tedy možné si zásilku vyzvednout i o víkendech. DPD boxy Vám umožní si zásilku vyzvednout v čase, který Vám vyhovuje. Uložení zásilky v výdejním místě až 7 kalendářních dnů, v odběrném DPD boxu 2 kalendářní dny. Při doručení balíku do odběrného místa nebo DPD boxu obdržíte SMS s informací, kdy si můžete balík vyzvednout. Pokud si zásilku z výdejního místa nevyzvednete do 4 dnů, budete upozornění SMS zprávou o blížícím se konci úložní doby. 

DPD - Kurýr (85 Kč)

Home - DPDgroup

Zboží Vám přiveze přepravní služba DPD následující pracovní den. V neděli a o svátcích přepravní služba zásilky nedoručuje. Čas doručení se pohybuje v intervalu 8:00 – 18:00.

Pokud Vás kurýr doma nezastihne, doručí Vám ji následující pracovní den (až 3 pokusy o doručení - dva jsou automatické, o třetí se musí zažádat).

Také si můžete čas a místo doručení změnit v aplikaci DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz. V této aplikaci si můžete pohodlně změnit datum doručení, doručení na jinou adresu, doručení do výdejního místa a také vyplnit záložní adresu.

V den doručení Vás kontaktují SMS zprávou s hodinovým intervalem předpokládaného doručení. 

Zásilkovna (59 Kč)

Vyzvedněte si svou zásilku na více než 1700 odběrných místech po České republice! Zásilkovnu najdete ve všech městech s více než 5 tis. obyvateli. Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Objednávky do 15:00 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ještě dnes - doručení následující pracovní den.

Síť odběrných míst, kterou můžete využít pro vyzvednutí Vaší objednávky. Rozhodující je otevírací doba daného výdejního místa - je tedy možné si zásilku vyzvednout i o víkendech.

Po doručení zásilky na Vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Nebo pro ni třeba někoho poslat - stačí znát heslo. Při zaslání odpovědní SMS lze lhůtu prodloužit až na 21 dní (tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena).

*U tohoto dopravce nelze platit dobírku kartou, prosím připravte si potřebnou hotovost.

Zásilkovna - Kurýr (89 Kč)

Dopravní služba Zásilkovna nově nabízí i možnost doručení zboží k Vám domů, do kanceláře a to na jakoukoliv adresu v České republice. 98 % zásilek směřujících na adresu v ČR doručuje Zásilkovna - Kurýr v režimu D+1. Tedy do druhého dne. Užijte si rychlé dodání přímo do rukou! Jakmile kurýr vaši zásilku naloží, pošle Vám notifikaci s informací o doručení s přesností na 90 minut. Pokud vás kurýr nezastihne, uloží vám zásilku na nejbližším výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout ještě tentýž den.

 

 

Osobní odběr (0 Kč)

Zboží Vám připravíme k vyzvednutí na naší prodejně AD Sport Zlín, ulice Broučkova, 760 01 Zlín. Jakmile bude zboží připraveno, budete informování e-mailem a zároveň také SMS.

Vaši objednávku můžete vyzvednout ve Vámi zvolený datum. Pokud to nestihnete, budete ji mít ještě dalších 5 pracovních dní připravenu na prodejně.

Jedná se o rezervaci zboží, nikoli klasickou objednávku přes e-shop. Na tento nákup se tedy vztahují podmínky, jako na klasický nákup v kamenné prodejně. Zboží není možné vrátit, pouze vyměnit a to do 7 dní od nákupu. 

Platba

K úhradě Vaší objednávky můžete použít následující metody:

Bankovním převodem (0 Kč)

Platební údaje obdržíte po potvrzení objednávky (obratem nebo v případě položky s delší dodací lhůtou do 24 hodin). Zboží je expedováno po připsání částky na náš účet u Fio banky.

Na prodejně - hotově nebo kartou (0 Kč)

Platí pouze pro osobní odběr na naší prodejně AD Sport Zlín, ulice Broučkova, 760 01 Zlín, kde je možné platit hotově nebo platební kartou.

Kartou online (0 Kč)

Využijte možnosti zaplatit kartou přímo na naší platební bráně a urychlit tak Vaší objednávku.

Online bankovní platby (0 Kč)

Rychlý online převod přes internetové bankovnictví Vaší banky. Ochrana on-line převodů je zajišťována přímo jednotlivými bankami.

Dobírkou (39 Kč)

Cena objednávky je uhrazena v hotovosti při převzetí zásilky od přepravce.