Spolupráce

Jsme globální společnost s mezinárodním přesahem. Spolupracujeme již několik let s významnými firmami po celé Evropě. Jsme oficiální dodavatel světově známých a ověřených značek jako je Asics, Nike, adidas, Puma a několika dalších. U všech produktů vám garantujeme 100% originalitu. Veškeré zboží v naší nabídce je přímo od výrobce. Nabízené produkty vám rádi ukážeme a osobně představíme. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a jsme připraveni se zákazníkem dosáhnout oboustranné spokojenosti. Kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme, ukážeme vám naši prodejnu, probereme naše možnosti a představíme naše produkty.. 

 

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám možnost velkoobchodní spolupráce spočívající v dodávce zboží do Vaší kamenné prodejny, popř. e-shopu. Pro kluby, školy či oddíly zajistíme sady dresů vč. potisků či jiné sportovní pomůcky.

Krátké představení: působíme na poli sportovního zboží, především obuvi, oblečení a doplňků, již od roku 2009. Zakládáme si na tom, že všechny značky máme nasmlouvány přímo s výrobci, popř. výhradními distributory. Zboží je tak 100% originální.

Jsme oficiálním prodejcem značky Nike pro ČR a SR (pouze B2C).

Do našeho portfólia značek přibyla v roce 2015 také prestižní německá značka adidas.

V naší "stáji" nechybí ani prémiová značka Asics zaměřená hlavně na running a indoor.

V roce 2015 také hlásí příchod také značka Reebok, vč. specializované kolekce CrossFit.

Dánský specialista na míče - především fotbal, futsal a házená - to je Select Sport.

Nechybí ani španělská značka Joma, profilovaná především do futsalové obuvi a dresů.


V případě Vašeho zájmu Vám připravíme individuální nabídku na Vámi poptávané zboží. Neváhejte využít našeho kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář