VÝŠKA PATY: 34 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 26 mm

Pánské běžecké boty Salomon GENESIS vás udrží v pohodlí i na kamenitém terénu. Tyto skvělé trailovky na horský běh zvýší vaši sebedůvěru při všech dobrodružstvích. Tento zbrusu nový model je velmi hbitý, dynamický a odolný. Podpůrná kontrukce Active Chassis™  a vysoce tlumivá pěna Energy Foam vám dodají pocit rovnováhy, o kterém jste vždy snili. Již zmíněnou jistotu pohybu v terénu umožňuje zvýšená odolná podrážka All-Terrain CONTAGRIP®, jež je vybavená dvoudílnými výstupky.

Inovativní svršek z materiálu Matryx® se pyšní vysokou odolností a prodyšností. Velmi snadno odolá kamínkům či jiným nástrahám trailu. Tato obuv disponuje známým rychlošněrováním QUICKLACE™, které udrží vaše chodidla pevně zafixované v botách.

Komu bychom tedy boty doporučili? Milovníkům kamenitého terénu, jež běhají párkrát do týdne a potřebují cítit podporu a jistotu na každém kroku.

VÝHODY:

  • lehce zvládnou kamenitý terén
  • odolný, ale zároveň prodyšný svršek
  • rychlošněrování
  • vysoká, odolná podrážka s výstupky
  • hbité, dynamická obuv
Značka:
Kód výrobce:
L47443100
Pohlaví:
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
269 g
CONTAGRIP®

CONTAGRIP®

Contagrip® je vysoce výkonná a extrémně přilnavá guma. Díky této gumě budete mít vysokou přilnavost obuvi na suchém a mokrém povrchu. 

Celý popis >
QUICKLACE™

QUICKLACE™

Minimalistická ale silná tkanička umožňující utažení obuvi během jednoho pohybu. Jednoduché zavázání, jednoduché rozvázání = rychlošněrování = QUICKLACE™.

 

Celý popis >
Active Chassis™

Active Chassis™

Podpůrný prvek Active Chassis™ vám pomáhá udržovat stabilitu i při běhu obtížným terénem. Díky němu získáte potřebnou sebedůvěru při sbíhání jakékoliv kamenité stezky.

Celý popis >
Energy Foam

Energy Foam

Energy Foam je lehká, citlivá pěna vytvořená kombinací klasického EVA a OBC (olefinu). Díky tomu poskytuje dlouhotrvající odpružení a skvělou odrazovou energii.

Celý popis >
Matryx®

Matryx®

Tkaný materiál Matryx® se používá na výrobu svršků. Jeho přednostmi jsou vysoká odolnost a přitom skvělá prodyšnost. Lehce tak odolají kamínkům či jiným nástrahám trailového běhání.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?