0 

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 26 černé

4 799 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:

VÝŠKA PATY: 41,5 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 33,5 mm

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 26 vám umožní zažít tlumení měkké jako obláček. Tento model je zpracován tak, aby pomohl vytvořit měkčí a hladší zážitek z běhu. Díky pěně FF BLAST™ Plus Eco vytváří tato bota lehčí a měkčí tlumení, které má navíc menší dopad na životní prostředí. Přídavné tlumení má na starosti známá silikonová technologie PureGEL®, která je umístěná pod patou, kde při každém kroku bojuje s dopadovým šokem. Odolná gumová podrážka AHARPLUS™ s lehce výraznějším vzorkem ASICSGRIP™ pomáhá zlepšit trakci, poskytuje měkké pohodlí a pokročilou stabilitu.

Prodyšný svršek z měkké pleteniny pohodlně obepne nohu, díky čemuž si budete moci užít svůj běh v maximálním komfortu. Jazyk a límec z pleteniny poskytují měkký a podpůrný pocit. Reflexní prvky zvýší bezpečnost vašeho běhu za snížených světelných podmínek. Až 75 % základních materiálů svršku je vyrobeno z recyklátů, pro snížení odpadu a emisí uhlíku.

VÝHODY:

  • speciálně zpracovaný prodyšný svršek z pleteniny
  • částečně vyrobeno z recyklátů
  • vložky jsou barveny pomocí technologie, jež snižuje spotřebu vody až o 33 % a vyprodukované množství uhlíku až o 45 % ve srovnání s konvenční technologií barvení
  • vynikající tlumení pro měkčí dopad a lepší odraz
  • Ortholite® X-55 stélka pro maximální pohodlí
  • reflexní detaily
  • odolná gumová podrážka s dobrou trakcí a stabilitou
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B794-002
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Podpora:
Hmotnost:
304 g
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Nejměkčí dopad v historii. Technologie PureGEL™ zajišťuje lepší odpružení, měkčí dopady a plynulejší přechody.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
ASICSGRIP™

ASICSGRIP™

Vlastní gumová podešev ASICS poskytuje vysokou přilnavost v různých terénech, aniž by byla ohrožena životnost.

Celý popis >
FF BLAST™ Plus Eco

FF BLAST™ Plus Eco

Technologie FF BLAST™ Plus Eco je zcela novým tlumícím prvkem ASICS pro měkčí přistání a citlivější sbíhavost. Je velmi lehká a vyrobená z ekologických materiálů. Tato mezipodešev obsahuje až o 20% víc pěny než klasické FF BLAST™.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?