My jsme AD Sport

Tato sekce nese název O nás, ale kdo, že to my vůbec jsme? Jsme AD Sport. Jsme Vaše energie do sportu. U nás nezáleží na tom, jestli jste začínající sportovec, nebo olympijský vítěz. My jsme tady pro každého, kdo sport dělá s radostí, plně připraveni pomoci se vším, jak nejlépe dokážeme. A to počínaje správným výběrem zboží, přes pohodlnou realizaci objednávky až po zajištění vybavení pro Váš klub či firmu.

Jako zlínská společnost se držíme Baťovského hesla - “Náš zákazník, náš pán” - proto je pro nás Vaše spokojenost na prvním místě. Chceme nabídnout něco výjimečného. Něco víc než jen pouhý nákup přes internet – snažíme se poskytnout zákazníkovi maximální servis.

Jak to začalo?

 

Začali jsme jako malá rodinná firma. Dva bratři Adam a Marek byli odjakživa sportovní nadšenci. V roce 2009 objevil mladší z bratrů sportovní obchod SportsDirect – britský obchod se sportovním vybavením. V té době se v česku zboží tohoto typu tolik neprodávalo a když ano, tak bylo drahé. Bratři neváhali a vyběhli společně na trať s názvem AD Sport.

Ptáte se, proč AD Sport, když jména bratrů jsou Adam a Marek? Doména AMSport.cz totiž byla obsazena, a tak se rozhodli, že AD bude údernější.

Naplno nebo vůbec!

 

Jak šel čas, přicházely také problémy. Původní dodavatel se stal nespolehlivým – posílal špinavé zboží, poškozené produkty, kopačky bez kolíků a problémů bylo více a více. Po těchto zkušenostech stálo před námi důležité rozhodnutí – budeme to dělat naplno, nebo vůbec. Buď budeme zboží odebírat pouze od výrobců či autorizovaných lokálních distributorů, nebo projekt AD Sport skončí.

Díky vytrvalosti se naskytla možnost spolupráce, v té době už s jednou z největších značek, s Nike. Jednání dopadla úspěšně, a tak se AD Sportu podařil první úlovek v cestě za svým cílem. Od té doby jsme portfolio značek rozšiřovali až k současnému stavu.

Co nás dostalo sem?

 

Jelikož jsme začali jako malá, rodinná firma, vše se dělalo z domu. Zboží bylo skladováno na půdě rodinného domu, expediční pracoviště pro balení balíčku bylo na kuchyňské lince a kanceláře byly dětské pokoje. Když už byly půdní prostory malé, začaly se využívat také části garáže. Nakonec byla garáž plná zboží a tatínek Adama a Marka musel parkovat před domem.

Výstavba

 

V roce 2015 započala jednání s adidas Group a jednou z podmínek navázání spolupráce byla kamenná prodejna. Prostor doma pro zboží už nebyl, a tak logickou cestou se jevilo, najít si vlastní prostory. Podařilo se získat pozemek ve Zlíně na ulici Broučkova – tehdy začalo plánování výstavby našeho skladovacího, administračního a prodejního centra, kam jsme se v roce 2017 přestěhovali.

Během výstavby se zboží začalo objevovat už i v obývacím pokoji, přibývali první zaměstnanci, a tak se z rodinného domu začala stávat spíše firma než domov.

Jak je to nyní?

 

Po přestěhování do vlastních prostor jsme si uvědomili, že to, co děláme, je opravdové. Ukázalo nám to, že dokážeme pro našeho zákazníka udělat přesně to, co požaduje a zákazník nám to oplácí svou věrností. Protože ví, že jsme tady od toho, abychom mu poradili a pomohli s výběrem přesně pro něj.

Náš tým se rozrůstá – už nejsme malá rodinná firma se sídlem v domě od rodičů. Jsme tým kolegů, kteří jsou tady pro Vás, aby Vám poradili a udělali maximum pro to, abyste vždy odcházeli spokojení.

Sice už nejsme malá rodinná firma, ale rodinnou atmosféru jsme si do našeho nového sídla vzali s sebou.