0 

Pánské běžecké boty Asics GEL-CUMULUS 26 černé

3 099 
Běžná cena : 3 899 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:
-21%

VÝŠKA PATY: 38,5 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 30,5 mm

S pánskými běžeckými botami Asics GEL-CUMULUS 26 si užijete měkký pocit pod nohama při každém kroku vpřed. Tyto neutrální boty jsou velmi univerzální volbou pro různé druhy každodenního tréninku. Mezipodešev z lehké a výkonné pěny FF BLAST™ Plus je doplněná tlumící technologií PureGEL®  - společně dopřávají vysokou míru komfortu a návratnosti energie. Antibakteriální stélka Ortholite® X-30 ještě více zvyšuje míru pohodlí a dobře bojuje s bakteriemi způsobující zápach, takže budou vaše nohy svěží i po delším běhu.

Prodyšný svršek z technické síťoviny je velmi pevný a pohodlný. Vázání na tkaničky a klasický jazyk dobře fixují chodidlo v botě. Vložky jsou barveny pomocí technologie, jež snižuje spotřebu vody až o 33 % a vyprodukované množství uhlíku až o 45 % ve srovnání s konvenční technologií barvení. Až 75 % základních materiálů svršku je vyrobeno z recyklátů, pro snížení odpadu a emisí uhlíku

VÝHODY:

  • lehké tlumení dopadu a efektivní odraz
  • prodyšný svršek z technické síťoviny
  • částečně z recyklovaných materiálů
  • antibakteriální stélka
  • skvělý grip na silničním povrchu
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B792-003
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Podpora:
Hmotnost:
253 g
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je lehčí než standardní pěna FF BLAST™ v mezipodešvi a vyznačuje se až o 15% lepší tlumivostí, zároveň na každém kroku navrátí o 15% více energie. Významně se podílí na pocitu komfortu a měkkosti došlapů.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Nejměkčí dopad v historii. Technologie PureGEL™ zajišťuje lepší odpružení, měkčí dopady a plynulejší přechody.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?