Výměna zboží

Postup při výměně zboží

Nejste si jistí velikostí? Využijte prodloužené lhůty na výměnu zboží! 

Pokud Vám nesedí velikost zboží, nevyhovuje materiál nebo máte jiný důvod pro vrácení zboží, nabízíme Vám možnost výměny a to jak za jinou velikost, tak případně za úplně jiný produkt. Doporučujeme Vám zaslat na e-mail [email protected] jakou velikost či produkt jste si k výměně vybrali, abychom Vám zboží odložili a eliminovali, že by se během řešení výměny vyprodá. Upozorňujeme, že hodnota vyměňovaného zboží musí být totožná případně vyšší než původně zakoupeného zboží. Přeplatek v případě výběru levnějšího zboží nevracíme. Dbejte prosím při výběru nového zboží, na tuto skutečnost. Následné komunikování do výběru zboží celý proces prodlužuje.

Následně můžete využít zákonné lhůty pro výměnu zboží a zaslat vracené zboží do 14 dní na naši kontaktní adresu. My vám nabízíme prodlouženou lhůtu pro výměnu zboží do 30 dnů. Veškeré podmínky k prodloužené lhůtě naleznete zde.

Kontaktní adresa pro zaslání zboží:

MAV Trading s.r.o.

Broučkova 7150
76001  Zlín


Zboží odešlete zpět v původním neporušeném (nepoškozeném) obalu, bez známek použití, kompletní (včetně příslušenství). V případě, že balíček k nám bude odeslán na dobírku, nebude od přepravce převzat.

V případě zaslání použitého zboží nebude výměna akceptována! 

Doporučujeme tedy, v případě, že si Kupující není zvolenou velikosti jistý, před použitím zboží důkladně vyzkoušet na čistém a měkkém povrchu.

V případě textilu doporučujeme vyzkoušet velikost před vypráním a odstřihnutím informačních cedulek.

Do balíku prosím přiložte vyplněný Návratkový list, který najdete ke stažení níže. 


Výměna je bezplatná, není zde účtován žádný manipulační poplatek. 
Hradí se pouze náklady na zaslání starého zboží k nám a nového artiklu k Vám (Dle aktuálního platného ceníku dopravce, který uvádíme v sekci doprava a platba). Při vyplňování Návratkového listu nezapomeňte uvést, zda chcete dopravu hradit převodem (0 Kč) nebo dobírkou (39 Kč). V případě bankovního převodu Vám přijdou platební údaje na e-mail uvedený v Návratkovém listu. Na stejnou e-mailovou adresu Vás pak budeme informovat i o samotném průběhu výměny. 

* V návratkovém listu prosíme o zvolení, jakým způsobem si přejete uhradit náklady na dopravu. V případě, že nevyberete ani jednu z možností, zásilka bude odeslána automaticky na dobírku (+ 39 Kč).

DŮLEŽITÉ!

V případě vrácení či výměny, například bot, prosím, abyste dbali na to, že originální krabice nebude nikterak poškozena (lepící páskou či popisem).

Ke stažení:

Návratkový list AD Sport.cz

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Stačí nám napsat nebo zavolat.