0 

Pánské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 11 GTX černé

4 299 vč. DPH
Vyprodáno
Barevné varianty:

Popis produktu připravujeme. Pokud potřebujete sdělit bližší informace bez čekání, neváhejte nás kontaktovat na chatu nebo e-mailem na info@adsport.cz.

VÝŠKA PATY: 22 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 14 mm

Značka:
Kód výrobce:
1011B608-002
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
335 g
ASICSGRIP™

ASICSGRIP™

Vlastní gumová podešev ASICS poskytuje vysokou přilnavost v různých terénech, aniž by byla ohrožena životnost.

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

FF BLAST™ je pěnový materiál mezipodešve s trampolínovým efektem umožňující maximální návratnost energie. Díky své pružnosti efektivně absorbuje nárazy a poskytuje ochranu proti poranění kotníku či kolenou.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
GORE-TEX®

GORE-TEX®

GORE-TEX® membrána je charakteristická pro svou voděodolnost a větruodolnost při zajištění prodyšnosti. Boty s membránou GORE-TEX® mají zvýšenou voděodolnost, jsou prodyšné a chrání Vaše chodidlo ve vlhkém prostředí či v nepříznivých podmínkách.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?