0 

Pánské běžecké boty Asics GT-2000 11 GTX černé

3 079 
Běžná cena : 4 299 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-29%

VÝŠKA PATY: 23 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 15 mm

Pánské běžecké, pronační boty Asics GT-2000 11 GTX  udrží nohy v suchu a teple i za nepříznivého počasí. Vylepšené tlumení poskytne pod nohama ještě více pohodlí a energie. Tlumení FF BLAST™ patří mezi klíčové úpravy mezipodešve. Je to materiál, který podporuje měkčí dopad a napomáhá k citlivější odezvě kroku. Technologie LITETRUSS™ aplikovaná do vnitřku mezipodešve zlepšuje stabilitu. Membrána GORE-TEX™ membrána zabraňuje vniknutí vody. GEL™ technologie tlumení umožnuje zažít pocit měkkého pohodlí. Reflexní detaily zajišťují, aby běžce bylo vidět i za snížené viditelnosti. Váha boty není zvýšena díky FLYTEFOAM™OrthoLite™ X-30 vložka poskytuje noze měkké pohodlí. Patní konektor AHARPLUS™ pro větší odolnost boty. Gumová podrážka ASICS LITE  je lehčí a odolnější než klasické gumové podrážky.

VÝHODY:

Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B477-002
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Podpora:
Štítek:
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
LITETRUSS™

LITETRUSS™

LITETRUSS™ je stabilizační prvek na vnitřní straně mezipodešve, jehož úkolem je snižovat míru pronace. Nevyužívá tuhých materiálů pod klenbou, díky čemuž je zachováno tlumení. Jedná se o nástupce podpůrných technologií DUOMAX™ a DYNAMIC DUOMAX™ známých z pronační obuvi.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

FF BLAST™ je pěnový materiál mezipodešve s trampolínovým efektem umožňující maximální návratnost energie. Díky své pružnosti efektivně absorbuje nárazy a poskytuje ochranu proti poranění kotníku či kolenou.

Celý popis >
FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
GORE-TEX®

GORE-TEX®

GORE-TEX® membrána je charakteristická pro svou voděodolnost a větruodolnost při zajištění prodyšnosti. Boty s membránou GORE-TEX® mají zvýšenou voděodolnost, jsou prodyšné a chrání Vaše chodidlo ve vlhkém prostředí či v nepříznivých podmínkách.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?