0  Kód: MAY15

Pánské běžecké boty Asics GEL-SONOMA 7 černé

1 909 
Běžná cena : 2 399 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:
-21%

VÝŠKA PATY: 20 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 12 mm

Pánské běžecké boty Asics GEL-SONOMA 7 jsou výborné trailovky s vynikajícím gripem na nezpevněném povrchu. Mezipodešev je vyrobená z tlumícího materiálu AMPLIFOAM™, jenž je navržený tak, aby poskytoval výborné odpružení, flexibilitu a pohlcoval narázy při každém kroku vpřed. Přídavným tlumením oplývá známá silikonová technologie GEL™, která je umístěná pod patou, kde absorbuje energii nárazů a umožňuje plynulý přechod na špičku. Svršek tvoří speciální prodyšná síťovina. Komfortní běh zaručí prodyšná antibakteriální stélka Ortholite®, jenž skvěle bojuje proti plísním a zápachu. Vázání na tkaničky dobře fixuje chodidla v botě a navíc si jej může každý sportovec utáhnout dle svých preferencí.

Jelikož je firma ASICS podporovatelem udržitelnosti, je minimálně 20% materiálů hlavního svršku z recyklátů.

VÝHODY:

  • udržitelnost
  • skvělé tlumení, odpružení a návratnost energie
  • výborný grip na trailu
  • antibakteriální stélka
  • speciální prodyšný svršek
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B595-002
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
298 g
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
AMPLIFOAM™

AMPLIFOAM™

AMPLIFOAM™ je tlumicí materiál mezipodešve navržený tak, aby poskytoval odpružení. Navzdory nižší hustotě si zachovává flexibilitu a přizpůsobivost.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?