VÝŠKA PATY: 40 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 30 mm

Pánské běžecké boty Asics GEL-KAYANO 30 jsou novým, inovativním modelem této legendární stabilní obuvi. Jelikož Gel-Kayano letos oslavuje své třicáté výročí, rozhodla se firma ASICS pro ráznou změnu. Stabilita nikdy nebyla lepší! Tyto technologiemi vyšperkované boty pro vás budou oporou na každém kroku.

Podrážka AHARPLUS™ se skládá z kvalitních gumových segmentů poskytujících výbornou přilnavost k povrchu. Použitá guma je velmi odolná, takže podrážka přispívá k delší životnosti bot. Mezipodešev z ekologické pěny FF BLAST™ Plus Eco je nejnovějším tlumícím prvkem ASICS. Nabízí ještě měkčí došlap. Oproti předchozí verzi materiálu nabízí až o 15 % lepší tlumivost a z každého kroku se navrátí o 15 % více energie. Tato část boty je o poznání vyšší než u modelu 29. PureGEL® vám zajistí ten nejměkčí možný dopad! Jde o vylepšenou verzi světoznámé tlumící technologie GEL. Tento silikonový materiál je nyní o 65% měkčí a vrací o 4 % více energie. Speciální novinkou pro GEL-Kayano 30 je stabilizační technologie 4D GUIDANCE SYSTEM™. Jedná se o revoluční prvek pracující s pohybem těla. Základem tohoto komfortního systému je zajistit adaptivní stabilitu pomocí čtyř dimenzí – šířka, délka, hloubka a čas.

Svršek je tvořen technickým úpletem, jenž skvěle doplňuje ostatní stabilizační prvky bot. Je velmi prodyšný. Pata je vyztužená a zajišťuje oporu a stabilní krok. Antibakteriální stélka Ortholite® X-55 bojuje proti zápachu a poskytuje výjimečné pohodlí. Reflexní detaily zvyšují bezpečnost běhu při zhoršených světelných podmínkách.

Jelikož firma ASICS podporuje udržitelnost, jsou boty vyrobené až ze 75 % z recyklovaných materiálů.

Nové Gel-Kayano 30 zkrátka bojují s předsudky, jenž tvrdí, že jsou stabilní boty mohutné, ošklivé a nepohodlné. Boty bychom doporučili především běžcům s vyšší hmotností a s potřebou opory při běhání.

VÝHODY:

  • výjimečná stabilita
  • komfortní běh
  • skvělé odpružení
  • výborná návratnost energie
  • antibakteriální stélka
  • recyklované materiály
  • podpora chodidla na každém kroku
  • reflexní detaily
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B548-003
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
10 mm
Podpora:
Hmotnost:
303 g

Video

Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Nejměkčí dopad v historii. Technologie PureGEL™ zajišťuje lepší odpružení, měkčí dopady a plynulejší přechody.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
4D GUIDANCE SYSTEM™

4D GUIDANCE SYSTEM™

4D GUIDANCE SYSTEM™ pomáhá vytvářet adaptivní stabilitu pro vyváženější krok. Základem tohoto komfortního systému je zajistit adaptivní stabilitu pomocí čtyř dimenzí – šířka, délka, hloubka a čas.

Celý popis >
FF BLAST™ Plus Eco

FF BLAST™ Plus Eco

Technologie FF BLAST™ Plus Eco je zcela novým tlumícím prvkem ASICS pro měkčí přistání a citlivější sbíhavost. Je velmi lehká a vyrobená z ekologických materiálů. Tato mezipodešev obsahuje až o 20% víc pěny než klasické FF BLAST™.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?