0 

Dámské běžecké boty Hoka CLIFTON 9 W červené

3 749 vč. DPH
Vyprodáno
Barevné varianty:

VÝŠKA PATY: 29 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 24 mm

Dámské běžecké boty Hoka CLIFTON 9 W jsou již devátou verzí cenami ověnčených silničních běžeckých bot - nyní ještě lehčí a odpruženější! Boty disponují novou vnímavou pěnou a vylepšeným designem podrážky. Jsou vhodné na každodenní běhání nebo chůzi. Gumová podešev DURABRASION poskytuje skvělou přilnavost k asfaltovému povrchu. Mezipodešev z odolné a tlumící pěny CMEVA má speciálně upravenou geometrii s názvem META-ROCKER. Tato technologie má kolébkový zaoblený tvar a vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Tím napomáhá efektivnímu využití energie při každém kroku vpřed.

Svršek tvoří prodyšný úplet, jenž zajišťuje výbornou cirkulaci vzduchu.

VÝHODY:

  • další řada oblíbených bot
  • každodenní běhání čí chůze
  • skvělá přilnavost k silnici
  • odolná a tlumící mezipodešev
  • upravená geometrie mezipodešve
  • prodyšný svršek
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1127896-CRSCL
Pohlaví:
Materiál:
82% textil / 18% syntetika
Šířka boty:
B
Drop:
5 mm
Podpora:
Hmotnost:
205 g
CMEVA

CMEVA

Speciální pěna CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate), sloužící jako tlumící vrstva. Pěna CMEVA se díky svým vlastnostem po opakovaném stlačení vrací do původního stavu. Tím zajišťuje dokonalé tlumení a návratnost energie.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >
DURABRASION

DURABRASION

Odolná podešev DURABRASION se velmi dobře udržuje a má na sobě strategicky umístěné výstupky o výšce 4 mm usnadňující přechod mezi povrchem silnice a kyprou půdou.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?