Dámské běžecké boty On CLOUDMONSTER 2 W jsou druhou řadou skvěle tlumených bot, jež při každém kroku vpřed dodávají pocit běhu po obláčcích. Tento model je známý svou robustnější mezipodešví, která v sobě kombinuje výkonnou superpěnu Helion™ a známou "obláčkovou" technologii CloudTec®. Užitá pěna má dvojí hustotu, velmi dobře odolává změnám teplot a nabízí běžci hladký pocit z běhu a vynikající výkon. Obláčky po celé délce boty nabízí měkký, odpružený došlap a výborné tlumení i při delších trasách. Jedná se o unikátní systém odpružení navržený specialisty ve Švýcarsku. Nylonová destička Speedboard™ dodá vašemu běhu potřebnou stabilitu a ještě vás popožene vpřed. Díky tomuto prvku jsou boty vhodné i pro těžší běžce. Pryžová podrážka má vylepšený trakční vzorek s dobrou přilnavostí na pevném silničním povrchu.

Síťovaný svršek je velmi prodyšný a vyrobený z recyklovaných materiálů. Celkový podíl recyklovaného materiálu tvoří 24%. Vázání na tkaničky zajistí dobrou fixaci chodidla a číní tak běh bezpečnějším.

Model Cloudmonster potěší jak zkušené běžce, tak i úplně začátečníky, kteří teprve hledají správnou běžeckou techniku.

VÝHODY:

  • vhodné i pro začátečníky
  • krátké i delší trasy při různém tempu
  • potěší i těžší běžce
  • stabilita a podpora
  • výjimečné tlumení a návratnost energie
  • krásný design s vysokou mezipodešví
  • prodyšný svršek
  • recyklované materiály
Značka:
On
Model:
Kód výrobce:
3WE10112035
Pohlaví:
Materiál:
textil / syntetika
Šířka boty:
C
Drop:
6 mm
Podpora:
Hmotnost:
250 g
CloudTec®

CloudTec®

Inovativní technologie CloudTec® nabízí běžcům měkký, odpružený došlap a výborné tlumení každého kroku vpřed. Díky tomu zajišťuje komfortní běh či chůzi i při dlouhých trasách. Jedná se o zcela unikátní systém odpružení, který byl navržený specialisty ve Švýcarsku. Tento materiál efektivně absorbuje nárazy, snižuje námahu a přizpůsobuje se vašemu běžeckému stylu pro vytvoření pocitu, že běháte po oblacích. Při běhu se tato část boty horizontálně deformuje a nabízí již zmíněné vlastnosti.

Celý popis >
Speedboard™

Speedboard™

Chytrá technologie Speedboard™ používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti.

U každého sportu je klíčovým prvkem energie. Čím víc jí je, tím je běh rychlejší. Technologie Speedboard™ využívá energii produkovanou při pohybu a přeměňuje ji na hybnost, takže vás urychlý a popožene vpřed.

Celý popis >
Helion™

Helion™

Helion™ je superpěna vyrobená švýcarskými experty. Jejími hlavními přednostmi je vynikající výkon, hladší pocit z běhu a přizpůsobivost napříč všem typům terénu.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?