0 

Pánské běžecké boty Hoka ARAHI 7 WIDE modré

2 989 
Běžná cena : 3 749 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:
-21%

VÝŠKA PATY: 37 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 32 mm

Pánské běžecké boty Hoka ARAHI 7 WIDE jsou novou verzí oblíbených pronačních bot. Disponují známým kolébkovým tvarem mezipodeševe META-ROCKER, jež pomáhá k efektivnímu využití energie při běhu a také usnadňuje přechod z paty na špičku. Potřebnou podporu klenby má na starosti stabilizační prvek J-Frame™. Je to pevnější pěna v oblasti vnitřní strany chodidla, kde nejčastěji dochází k problematice vtáčení kotníku.

Nový svršek je zónový a vyrobený z plochého úpletu, který lépe fixuje střední část chodidla. Je také velmi prodyšný, takže se vám chodidlo jen tak nezpotí. Jazyk je plyšový a po stránách má pružné dvojité klíny, jež zmírňují jeho pohyb.

Využijete je jak na krátké, tak dlouhé běhy. Vzhledem k lehkosti obuvi si ji mohou koupit i neutrální běžci, kteří hledají stabilní běžecké boty. 

Modely s označením WIDE jsou o pár milimetrů širší než klasická verze.

VÝHODY:

  • lehká pronační obuv
  • úpletový prodyšný svršek
  • plyšový jazyk
  • krátké i dlouhé běhy
  • efektivní běh, lehký přechod z paty na špičku
  • pro pronační běžce, ale i neutrály, kteří chtějí stabilní boty
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1147870-OPC
Pohlaví:
Materiál:
85% textil / 15% syntetika
Šířka boty:
2E
Drop:
5 mm
Podpora:
Hmotnost:
282 g
J-Frame™

J-Frame™

Technologie J-Frame™ je stabilizační prvek, který bojuje s pronací. Jedná se o pevnější pěnu v oblasti vnitřní strany chodidla, kde se chodidlo nejčastěji stáčí směrem dovnitř. Technologie poskytuje rozšířenou podporu.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?