DROP: 8 mm

Nový model pánských běžeckých bot Nike Free RN 2017 je ještě lehčí než dřívější verze a přináší vylepšený svršek z jednovrstvého úpletu pro ještě více pohodlí a pružnosti při nošení.

Jednovrstvý úplet je měkký a prodyšný, takže ti zajistí ochlazení po celou dobu běhu. Technologie Dynamic Fit obepíná chodidlo, a nabízí tak pocit jistoty a pevného sevření. Technologie Flywire využívá pevných a zároveň lehkých vláken, je integrována do šněrovacího systému a poskytuje dodatečnou podporu klenby. Podrážka s hlubokými trojúhelníkovými flex drážkami (tri-star) pro přirozený pohyb chodidla, poskytuje přirozenou pružnost při každém kroku. Tato lehká nízkoprofilová podrážka Nike Free se ohýbá v souladu s chodidlem pro pohodlí a přirozený pohyb při běhu.

VÝHODY:

  • Minimalistické provedení jazyka zvyšuje prodyšnost v horní části chodidla
  • Stélka se přizpůsobí tvaru chodidla, čímž je zaručeno naprosté pohodlí
  • Zaoblená pata napomáhá přirozenému pohybu
  • Strategicky rozmístěná guma na špičce a na patě zlepšuje trakci
Materiál
textilie, syntetika
Kód výrobce:
880839-400
Určení
minimalistické
Podpora
neutrální
Dynamic Fit

Dynamic Fit

Dynamic Fit je unikátní technologie Nike, která obepne Vaši nohu a eliminuje mezeru mezi nohou a botou, díky čemuž dosáhnete skvělého pohodlí a především maximálního výkonu.

Flywire

Flywire

(= Flyfit). Velmi lehký a odolný svršek, který v sobě kombinuje vrstvu T.P.U. a vrstvu dynamického textilu se systémem vláken Vectran s vysokou pevností v tahu. Tato technologie byla vyvinuta pro Letní olympijské hry 2008. Upíná chodidlo pevně k mezipodešvi. Technologie inspirovaná principem visutého mostu. Svršek tvořený lehkými a velmi pevnými vlákny. Flyfit / Flywire snižuje celkovou hmotnost svršku.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?