0 

Pánské běžecké boty On CLOUDULTRA 2 modré

4 519 
Běžná cena : 4 990 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-10%

Pánské outdoorové boty On CLOUDULTRA 2 jsou stvořené pro dlouhé tratě v terénu. Druhá generace těchto univerzálních trailovek má v sobě ještě něco navíc. Samozřejmostí je technologie Speedboard™  pro lepší výkon a superpěna Helion™ v mezipodešvi pro maximální pohodlí na každém kroku. Odolná podrážka Missiongrip™ vás podrží i v tom nejnáročnějším terénu. Takže bez ohledu na to, kolik kilometrů vám ještě zbývá do cíle, nové Cloudultra 2 vás nikdy nezklamou.

Pletený svršek obujete pohodlně jako ponožku, dobře vaši nohu zafixuje a velmi pohodlně se nosí. Nový, přepracovaný límec nabízí ještě více komfortu a přizpůsobivostI.

VÝHODY:

  • výborné na dlouhé tratě v terénu
  • univezrální trailovky
  • skvělá návratnost energie
  • tlumení, pohodlí na každém kroku
  • odolná podrážka do terénu
  • komfortní svršek dobře fixuje nohu
Značka:
On
Model:
Kód výrobce:
3MD30280331
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
295 g
Speedboard™

Speedboard™

Chytrá technologie Speedboard™ používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti.

U každého sportu je klíčovým prvkem energie. Čím víc jí je, tím je běh rychlejší. Technologie Speedboard™ využívá energii produkovanou při pohybu a přeměňuje ji na hybnost, takže vás urychlý a popožene vpřed.

Celý popis >
Helion™

Helion™

Helion™ je superpěna vyrobená švýcarskými experty. Jejími hlavními přednostmi je vynikající výkon, hladší pocit z běhu a přizpůsobivost napříč všem typům terénu.

Celý popis >
Missiongrip™

Missiongrip™

Podrážka Missiongrip™ zajistí vašemu běhání trakci na jakékoli stezce, ať už stoupáte či klesáte. Její kvality oceníte i na pěší turistice v terénu. Tato speciální podešev byla vyvinuta ve švýcarských Alpách za účelem bezpečného pohybu po horách. Na vývoji firma On spolupracovala s elitními atlety, kteří poskytovali zpětnou vazbu. Výsledkem této spolupráce je vylepšený trakční vzor, speciální gumová směs a absolutní kontrola nad pohybem.

Tuto výjimečnou podrážku využijete pro všechny roční období.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?