0 

Pánské běžecké boty adidas ADIZERO RC 2 modré

2 009 
Běžná cena : 2 499 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-20%

DROP: 10 mm

Postavte se na startovní čáru v jakýkoliv okamžik. Pánské běžecké boty adidas ADIZERO RC 2 mají citlivé odpružení pro příjemný pocit a rychlý běh ve svižném tempu. Vnitřní výztuž vám perfektně obepne nohu a zajistí proti pohybu. Boty jsou vyrobeny z ultralehkých materiálů, které vás nebudou brzdit při výkonu a zároveň budou dobře tlumit došlap díky tlumení Lightstrike.

VÝHODY:

  • Klasický střih boty.
  • Svrchní textilní svršek.
  • Lehké a efektivní odpružení Lightstrike.
  • Podešev Stretchweb vyrobena z odolného materiálu ADIWEAR™.
  • TORSION® System se postará o stabilizaci chodidla při došlapu.
Materiál:
syntetický
Kód výrobce:
EG1187
Určení:
tempové
Podpora:
neutrální
Hmotnost:
230 g
ADIWEAR™

ADIWEAR™

ADIWEAR™ je mimořádně odolná pryž s dlouhou životnosti, která se používá na vysoce exponovaných částech podešve sportovní obuvi adidas. U běžecké obuvi se zpravidla nachází na vnější části podešve, kde dochází k největšímu zatěžování materiálu a tím pádem i opotřebení obuvi.

TORSION® System

TORSION® System

TORSION® System při sportu neustále stabilizuje střední část chodidla a umožňuje nezávislý pohyb paty a špičky. Díky této technologii obuv na noze lépe sedí a vy můžete lépe ovládat své pohyby. Tento systém plní funkci podpory klenby a umožňuje vám přizpůsobit se co možná nejlépe povrchu, po kterém zrovna běžíte. 

Lightstrike

Lightstrike

Mezipodešev LIGHTSTRIKE kombinuje návratnost energie a výbornou stabilitu došlapu do jedné z nejlehčích pěn TPU na trhu, kterou běžci ocení i na velmi dlouhé vzdálenosti. Lightstrike je optimální rovnováhou mezi lehkostí a dynamikou.

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modellů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a přužnějších došlapů. 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?