VÝŠKA PATY: 20 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 12 mm

Dámské běžecké boty Asics GT-1000 11 W s podporou pronačního došlapu se svrškem ze síťoviny, který je oproti minulé verzi pružnější a nabízí lepší prodyšnost. Funkce 3D SPACE CONSTRUCTION™ umožňuje plynulejší krok vpřed. Mezipodešev FLYTEFOAM™ s nižší hustotou změkčuje došlap a ve spolupráci s tlumicí technologií GEL™ absorbuje nárazy. Technologie LITETRUSS™ nahrazuje Trusstic System zabraňující kroucení boty a stabilizační prvek DUOMAX™ již schází. LITETRUSS™ nyní převzal funkce obou a významně se podílí na stabilitě řady GT-1000. Podrážka z odolné pryže AHARPLUS™ se vyznačuje skvělou přilnavostí a podílí se na celkové životnosti obuvi.

VÝHODY:

Značka:
Model:
Kód výrobce:
1012B197-001
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
8 mm
Podpora:
LITETRUSS™

LITETRUSS™

LITETRUSS™ je stabilizační prvek na vnitřní straně mezipodešve, jehož úkolem je snižovat míru pronace. Nevyužívá tuhých materiálů pod klenbou, díky čemuž je zachováno tlumení. Jedná se o nástupce podpůrných technologií DUOMAX™ a DYNAMIC DUOMAX™ známých z pronační obuvi.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
DUOMAX™

DUOMAX™

Podpůrný element DUOMAX™ ve střední části boty na mediální straně je vyroben ze stejných materiálů jako mezipodešev a zaručuje vyšší stupeň tvrdosti a stability. Jeho úkolem je snižovat míru pronace.

Celý popis >
FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?