0  Sleva

Dámské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 12 GTX W černé

2 449 
Běžná cena : 4 049 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:
-40%

VÝŠKA PATY: 35 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 27 mm

Dámské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 12 GTX W jsou všestranným trailovým modelem, jenž nabízí adaptivní stabilitu a překvapivě nízkou hmotnost. Přizpůsobivý systém řízení kroku a široká základna pomáhají k stabilnějšímu pohybu po rozmanitém terénu. Svou funkčnost prokazují hlavně ve chvílích, kdy vaše noha potřebuje extra podporu zvláště pak v pozdějších kilomentrech vašeho outdoorového dobrodružství. Ochranná destička má pružnou konstrukci, která vaše nohy chrání před ostrými kameny a jinými nástrahami členitého terénu. Podrážku tvoří vylepšená odolná guma ASICSGRIP™ s trailovým vzorem. Tento materiál vám pomůže zažít výbornou trakci, ať už je terén jakkoli rozmanitý. Výborné tlumení každého kroku zajišťuje mezipodešev FF BLAST™ doplněná o silikonovou technologii GEL™, která je umístěná pod patou, kde dobře bojuje s dopadovým šokem.

Svršek tvoří prodyšná materiál se svrchní mřížkou. Díky tkaničkám budou nohy velmi dobře fixované - konce šňůrek si můžete dát do kapsičky, aby se vám šněrování nerozvázalo. Reflexní prvky na povrchu bot zvýší bezpečnost vašeho pohybu při snížených světelných podmínkách. Až 50 % hlavního materiálu svršku je vyrobeno z recyklátů, což napomáhá ke snížení množství vyprodukovaného odpadu a emisí uhlíku. Velkou výhodou tohoto modelu je membrána GORE-TEX®, jež do bot nevpustí bláto ani vlkhost, ale zároveň nijak nenaruší prodyšnost svršku.

VÝHODY:

  • prodyšná svrchní mřížka
  • membrána GORE-TEX®
  • částečně vyrobeno z recyklátů
  • vložky jsou barveny pomocí technologie, jež snižuje spotřebu vody až o 33 % a vyprodukované množství uhlíku až o 45 % ve srovnání s konvenční technologií barvení
  • adaptivní systém řízení pro stabilní pohyb
  • kapsička na tkaničky zabrání jejich rozvazování
  • tlumení pro lepší absorpci a měkčí dopad
  • ochrana nohou před ostrými kameny a jinými nástrahami členitého terénu
  • reflexní detaily
  • odolná gumová podrážka výborně přilne k povrchu
  • vegan friendly
  • design celoplošného kontaktu s povrchem pro hladší a efektivnější krok
Značka:
Kód výrobce:
1012B607-002
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Šířka boty:
B
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
265 g
Štítek:
GORE-TEX
ASICSGRIP™

ASICSGRIP™

Technologie ASICSGRIP™ v podobě gumové podešve je speciálně navržená tak, aby poskytovala skvělou přilnavost a trakci na různých typech terénu. Firma Asics využívá tuto podrážku především u trailových bot, kde je již zmíněná přilnavost a trakce velmi potřebná.

 

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

Pod technologií FF BLAST™ se skrývá jeden z nejvýznamnějších a nejpopulárnějších tlumicích materiálů, jenž se používá v mnoha modelech obuvi od Asics. Tato výkonná pěna nabízí měkké tlumení a vysokou návratnost energie, které pocítíte na každém kroku vpřed.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
GORE-TEX®

GORE-TEX®

GORE-TEX® membrána obsahuje 1,4 miliónů mikroskopických pórů v centimetru čtverečním, ty jsou přibližně 20.000 krát menší než kapka vody a 700 krát širší než molekula vodní páry. To zajišťuje úplnou vodotěsnost Gore-Tex® membrány z vnější strany a propustnost vůči potu z vnitřní strany. V membráně přítomné látky odpuzující mastnotu, předcházejí vsakování tělesných látek.

Boty s membránou GORE-TEX® udrží vaše nohy v suchu a ve vhodné teplotě za každého počasí a poskytnou dokonalý klimakomfort. Jsou dlouhodobě voděodolné, relativně prodyšné a chrání nohu i v nejtěžších podmínkách.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?