0  Nové

Pánské běžecké boty Hoka SPEEDGOAT 6 oranžové

3 999 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks

VÝŠKA PATY: 38 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 33 mm

Pánské běžecké boty Hoka SPEEDGOAT 6 jsou již šestou řadou oblíbených a dlouhodobě nejprodávanějších trailovek této značky. Jejich poznávacími znaky jsou vysoké odpružení, stabilita a přilnavost, díky nimž se hodí do různorodého technického terénu - i pro náročnější trasy. Boty disponují vysoce výkonnou, extrémně přilnavou gumou VIBRAM® MEGAGRIP, jež je speciálně vyvinutá pro zvýšenou přilnavost k suchému terénu. Důležitým prvkem je i speciálně mezipodešev META-ROCKER, jejíž geometrická úprava se zaoblením vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou a napomáhá tak k efektivnějšímu využití energie při každém kroku.

Svršek je oproti předchozí verzi přepracovaný, aby poskytoval více prostoro pro chodidla při pohybu v terénu. Je tvořený prodyšnou sítovinou, která částečně pochází z recyklovaného polyesteru. Na špičce se nachází pogumování chránící špičky před kamínky, větvemi či jinými nástrahami trailového běhání.

VÝHODY:

  • velmi oblíbené trailové boty
  • dobré odpružení, stabilita a přilnavost
  • odolná špička pro ochranu prstů
  • kolébkový tvar mezipodešve
  • prodyšný svršek
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1147791-SRBT
Pohlaví:
Materiál:
78% textil / 22% syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
278 g
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoce výkonná, extrémně přilnavá guma. Materiál je používám v případě, že  je kladen důraz na zvýšenou přilnavost obuvi k suchému povrchu. Značka Hoka One One tento materiál využívá u outdoorové obuvi. 

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?