NOVÁ ZNAČKA NA WEBU

On

Runoncloud.png (8 KB)

Revoluce ve změně pocitu z běhu. 🏃🏼


Deset let po uvedení na trh přináší společnost On inovace, které přetvářejí průmysl obuvi, oblečení a doplňků pro výkonnostní běh, outdoor aktivity i volný čas.

Společnost On přitahuje nejrychleji rostoucí celosvětovou základnu fanoušků v oblasti běhu hlavně tím, že inspiruje a motivuje lidi k objevování prostřednictvím nebojácného výkonu, promyšlených inovací a účelného designu.

Díky jejich oceněné technologii CloudTec® umožňuje značka On běhat všem jako na obláčcích.

 

 Nakupovat On 

Seznamte se s hlavními technologiemi značky On:

Technologie CloudTec®

CloudTec® je zcela unikátní systém odpružení, navržený ve Švýcarsku tak, aby poskytoval pohodlí, podporu a efektivnější běh. Absorbuje náraz, snižuje námahu a přizpůsobuje se vašemu běžeckému stylu, aby vytvořil pocit, který milují běžci po celém světě. Říká se tomu běh v oblacích.

Technologie Helion™

Pokročilé výrobní procesy umožňují kombinovat tuhé, stabilní části s pružnějšími pěnovými prvky podél stejných molekulárních řetězců. Jednoduše řečeno, způsob, jak jsou různé prvky propojeny dohromady, vytváří fúzi, která nabízí výhody, jež byly dříve možné pouze se dvěma samostatnými materiály. Kombinace všechny materiálů v jedné superpěně vytváří pocit dokonalého běhu. 

Technologie Speedboard™

Chytrá technologie Speedboard™ používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti.

Energie. Ta je klíčová v každém sportu. Více energie znamená více běhu ve vyšší rychlosti. To je důvod, proč Speedboard® využívá energii, kterou vytváříte při pohybu, a přeměňuje ji na hybnost. Při běhu se ohýbá a ohýbá tak, aby vás tlačil dopředu a to co nejrychleji.

Cloudtec
Helion
Speedboard

Náš tip 🧡

On CLOUD 5

I u bot On Cloud 5 najdete charakteristickou technologii CloudTec®, která v kombinaci s pěnou On's Zero-gravity vytváří pocit lehkosti a odpružení. Bota On Cloud 5  je také vybavena On's signature Speedboard®, pevnou deskou v mezipodešvi, která vás pohání dopředu. ☁️

Nejnovější verze On Cloud obsahuje vylepšený svršek, který je více přizpůsobivý pro různé typy chodidel. Tenký, prodyšný svršek z konstruované síťoviny kryje přední část boty, zatímco silnější a více podpůrný materiál obepíná střední část chodidla a patu.

Zatímco On Cloud 5 má být přizpůsobivější pro různé tvary nohou, někteří recenzenti se domnívali, že nejnovější verze je volnější než předchozí verze. Vzhledem k tomu, že existuje spousta způsobů, jak upravit šněrování, nakonec to nebyl problém. Boty se dodávají se systémem On's Speed-lacing – bungee tkaničkami, které se drží přes očka pomocí uzlu, takže není potřeba nic zavazovat a rozvazovat. Cloud 5 je pohodlná obuv pro každodenní nošení. Boty lze využít i na běh.

 

 Nakupovat CLOUD 5 

Žhavá novinka 🔥

On CLOUDMONSTER 2

Monstrózní tlumení. Monstrózní pohodlí. Monstrózní energie.
Novinka CLOUDMONSTER 2 přichází ještě s větším tlumením než jeho předchůdce CLOUDMONSTER 1 a právě díky tomu přinášejí uživateli ještě větší návratnost energie. #RunOnClouds ☁️

Boty disponují maximálním tlumením CloudTec®, jaké bylo možné v botách On najít. Nová superpěna Helion™ s dvojitou hustotou se stará o měkký došlap při dopadu, pěna ve špičce pak zachycuje dopadovou energii, aby ji následně vložila do tvého odrazu. Zvednutá konstrukce špičky podporuje odvalení nohy z dopadové do odrazové fáze a rychlejší přenos sil.

Propojením tlumení CloudTec® s novou nylonovou deskou Speedboard® efektivně přenáší energii do střední části chodidla a pohání Vás vpřed při každém kroku. Přepracovaná síťovina ve svršku zajišťuje lepší fixaci nohy a také maximální míru pohodlí.

💡Věděli jste, že... Podíl recyklovaného polyesteru použitého ve svršku dosahuje 92%. Z celkového objemu boty tvoří tento podíl 24%. 🌱

 

Nakupovat CLOUDMONSTER 2

Skvělá volba pro každého 🔑

On CLOUDSURFER 

Hledáte-li běžecké boty spojující špičkovou technologii s pohodlným a dynamickým došlapem, On CLOUDSURFER je ta správná volba. Nabízejí vynikající kombinaci lehkosti, odpružení a výkonu, kterými posunují vaše běžecké zážitky na novou úroveň.

Jedním z nejvýraznějších prvků bot CLOUDSURFER je počítačová technologie CloudTec®Phase, která zajišťuje optimální odpružení a stabilitu. Tato technologie využívá oblakově tvarované gumové prvky umístěné po celé ploše podešve boty, což umožňuje efektivní tlumení nárazů a zvyšuje reaktivitu při odrazu.  Boty jsou elmi lehké. Váží pouze 205 gramů.

Jsou ideální pro běžce, kteří vyhledávají rychlost a dynamiku. Boty poskytují dostatečnou podporu a stabilitu pro rychlý běh, zatímco zachovávají lehkost a flexibilitu pro přirozený pohyb nohou.

 

Nakupovat CLOUDSURFER

Filtrování produktů