VÝŠKA PATY: 32 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 22 mm

Dámské běžecké boty Salomon SPEEDCROSS 6 W jsou novou řadou legendární obuvi pro technický běh v terénu. Oproti předchozímu modelu jsou lehčí, výkonnější a disponuje přepracovaným funkčním svrškem, který zaručuje klasický komfort Speedcross obuvi. Kvalitní gumová podrážka Mud CONTAGRIP® zajišťuje maximální přilnavost na nezpevněném, měkkém, drsném a nerovném povrchu. Mezipodešev z pěny EnergyCell™+ vyniká svojí výjimečnou návratnostní energie, výrazným odpružením a odolností. Technologie SENSIFIT™ přesně obepíná chodidlo a navyšuje tak míru pohodlí a ochrany při běhu.

Svršek je vyrobený z recyklovaného materiálu opatřeným pevnou síťovinou, jenž zabraňuje uchycování nečistot mezi nohou a stélkou. Tato užitá tkanina je velmi odolná vůči oděru a protržení. Boty se zavazují pomocí známého rychlošněrovacího systému QUICKLACE™. Výjimečnou prodyšnost a komfort má na starosti antibakteriální stélka Ortholite®, jenž skvěle bojuje proti bakteriím způsobující zápach, takže vaše chodidla zůstanou svěží i po delší sportovní zátěži.

VÝHODY:

  • nová řada oblíbených trailovek
  • lehčí, výkonnější model
  • vysoká míra komfortu
  • antibakteriální stélka
  • výborná trakce v terénu
  • odolné proti protržení a oděru
  • rychlošněrovací systém
  • návratnost energie a odpružení
Značka:
Model:
Kód výrobce:
L47466200
Pohlaví:
Drop:
10 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
262 g
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
SENSIFIT™

SENSIFIT™

Systém SENSIFIT™ dodává chodidlu pohodlí a s přesností obepne chodidlo, které zároveň chrání.

Celý popis >
EnergyCell™

EnergyCell™

 Mezipodešev EnergyCell vám skvěle poslouží, pokud si chcete běh hlavně užívat.

Celý popis >
CONTAGRIP®

CONTAGRIP®

Contagrip® je vysoce výkonná a extrémně přilnavá guma. Díky této gumě budete mít vysokou přilnavost obuvi na suchém a mokrém povrchu. 

Celý popis >
QUICKLACE™

QUICKLACE™

Minimalistická ale silná tkanička umožňující utažení obuvi během jednoho pohybu. Jednoduché zavázání, jednoduché rozvázání = rychlošněrování = QUICKLACE™.

 

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?