VÝŠKA PATY: 35 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 29 mm

Dámské běžecké boty Saucony Guide 17 W vám zvýší zážitek z běhu. Jedná se o špičkovou sportovní obuv nabízející dynamickou stabilitu, která zabraňuje nadměrné pronaci. Technologie odpružení PWRRUN++ zaručuje energický běh a lehký, prodyšný svršek ze síťoviny potřebné pohodlí. S podpůrným střihem, odolnou podrážkou a elegantním designem je model Saucony Guide 17 W dokonalým společníkem pro běžce všech úrovní, kombinující výkon a styl. Technologie Center Path se širší platformou je zase o krok blíže ke stabilitě. Zaměřuje se na komfort a ochranu. Vyšší opatek a asymetrický profil navádějí vaše kroky tím správným směrem. 

VÝHODY:

  • vhodné pro každodenní tréninky a chůzi
  • podpora pronačního došlapu 
  • tlumení PWRRUN++
  • stabilní a velice odolná bota
Značka:
Model:
Kód výrobce:
S10936-106
Pohlaví:
Drop:
6 mm
Podpora:
Hmotnost:
232 g
PWRRUN HG

PWRRUN HG

Mezipodešve z výkonné pěny PWRRUN HG se řídí pravidlem - kolik síly do každého kroku dáš, o tolik víc se ti jí vrátí. Tento měkký s velmi lehkým tlumením se nezalekne žádného závodu v rychlejším tempu.

Celý popis >
PWRRUN PB

PWRRUN PB

Tlumící mezipodešev z materiálu PWRRUN PB snoubí ultra výkonnost a výjimečnou návratnost energie. Toto výjimečně lehké tlumení bylo navrženo speciálně pro velmi rychlý běh.

Celý popis >
PWRRUN+

PWRRUN+

Mezipodešev z pěny PWRRUN+ nabízí výjimečné pohodlí na každém kroku vpřed. Tento materiál je velmi lehký, odpružený a bude skvělým parťákem na delší běžecká dobrodružství.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?