VÝŠKA PATY: 27 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 22 mm

Dámské běžecké boty Hoka One One CLIFTON 8 W ve standardní verzi s označením (B) se svrškem Open Engineered Mesh z lehké síťoviny. Ten je skvěle prodyšný a díky přepracovanému designu konstrukce s výztuhami ACTIVE FOOT FRAME noha v botě krásně drží. Límec na zadní straně usnadňuje obouvání a napomáhá ochraně Achillovy šlachy. Šněrování mírně fixuje nárt a tvar jazyka zabraňuje jeho pohybu při běhu. Mezipodešev ze stlačovaného materiálu EVA (ethylenvinylacetát) poskytuje výjimečné tlumení, kterým jsou boty této značky proslulé. Technologie META-ROCKER zajišťuje hladký přechod chodidla z paty na špičku, čímž dochází k efektivnímu přenosu energie. Podešev je navržena s velkou přilnavostí a důrazem na kontakt se zemí. Vysoce odolnou gumu High Abrasion Rubber najdeme strategicky umístěnou tam, kde jsou boty nejvíce náchylné k opotřebení. Díky tomu podrážku nezatěžují zbytečné gramy navíc. Zkosená pata si poradí s přechodem přes patu a nezalekne se ani mokrého povrchu. Hoka One One CLIFTON 8 W jsou o 15% lehčí ve srovnání s předchůdcem Clifton 7, mají i odolnější podešev a rozšířený prostor pod patou. Jsou o něco méně tlumené, ale mnohem zábavnější pro rychlejší běh.

VÝHODY:

  • Přepracovaný svršek Open Engineered Mesh.
  • Mezipodešev ze stlačovaného materiálu EVA.
  • Výjimečné tlumení.
  • Konstrukce ACTIVE FOOT FRAME krásně drží nohu v botě.
  • Technologie META-ROCKER.
  • Vysoce odolná guma High Abrasion Rubber na podrážce.
  • O 15% lehčí ve srovnání s předchůdcem Clifton 7.

ŠÍŘKA OBUVI:
(B) - standardní verze
(D) - široká verze

Značka:
Kód výrobce:
1119394-SSIF
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
5 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
204 g
ACTIVE FOOT FRAME

ACTIVE FOOT FRAME

Technologie ACTIVE FOOT FRAME pracuje na principu, sedačky v zavodním autě. Drží patu a bezpečně zapouští chodidlo do mezipodešve. Hlavním efektem této technologie je dokonalá stabilizace paty. 

Celý popis >
Cushioned Midsole

Cushioned Midsole

Polstrovaná mezipodešev. Mezipodešev značky Hoka One One se vyznačuje dokonalou měkkostí, která se připodobňuje měkkosti bonbónu marshmallow. Tato mezipodešev zajištuje skvělé odtlumení a návratnost energie při každém kroku.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?