Novinka

Běžecké boty ASICS GEL-NIMBUS™ 26

Nové a lepší ASICS GEL-NIMBUS™ 26

Dopřejte si pohodlnější běh

 

 DOSTUPNÉ MODELY 

 

Boty GEL-NIMBUS™ 26 představují vůbec nejpohodlnější běžeckou obuv značky ASICS. Jejich vylepšená konstrukce zahrnuje nový systém HYBRID ASICSGRIP™ pro spolehlivou trakci a také jazyk a límec z měkkého úpletu, díky kterým je bota pohodlná a dobře se přizpůsobí tvaru chodidla.

Technologie PureGEL™ doplněná o pěnové odpružení FF BLAST™ PLUS ECO zaručuje měkký došlap a plynulejší přechody.​

Nižší uhlíková stopa pro lepší budoucnost

Boty GEL-NIMBUS™ 26 mají o 25 % nižší uhlíkovou stopu, než je v tomto odvětví běžné. Uhlíkovou stopou se rozumí celkový objem skleníkových plynů vyprodukovaný během celého životního cyklu výrobku. V ASICS se zavázali snižovat své emise CO2 napříč celým hodnotovým řetězcem a v souvislosti s tím také transparentně informují o způsobech, jak měří a udávají své emise.

 

Měkký došlap​

Technologie PureGEL™ v kombinaci s odpružením FF BLAST™ PLUS ECO zaručuje měkký došlap a plynulejší přechody.

Vyměkčený vnitřek

Měkký elastický jazyk a límec z úpletu napomáhají tomu, aby se bota snáze nazouvala a lépe se přizpůsobila tvaru chodidla pro dokonalé pohodlí při každém kroku.

Odpružení jako obláček

Naše vůbec nejměkčí odpružení tvořené pěnou FF BLAST™ PLUS ECO poskytuje měkký a komfortní došlap. Obsahuje přibližně 20 % materiálů biologického původu získávaných z obnovitelných zdrojů.

Testovány týmem AD Sport

V čem jsou lepší oproti předchozí řadě? Opravdu jde o nejměkčí boty značky ASICS? Na to a mnoho dalšího jsme se zeptali našeho skvělého kolegy Jakuba, který s botami strávil nějaký čas a chce se s Vámi podělit o jeho zkušenost a dojmy s novými ASICS GEL-NIMBUS 26. Jeho osobní recenzi si můžete přečíst u nás na blogu.

 RECENZE ZDE  

SS24_NIMBUS26_Email_SFCC_Engage_Winter_mockup
rsgfsfv
SS24_NIMBUS26_Email_SFMC_Attract_Summer_mockup

 

Vyberte si z dostupných modelů:

Filtrování produktů