0 

Pánské tréninkové boty Under Armour PROJECT ROCK 6 oranžové

3 679 
Běžná cena : 4 299 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-15%

Pánské tréninkové boty Under Armour PROJECT ROCK 6 vynikají svým výborným padnutím a celkovou přizpůsobivostí k chodidlu. Může za to svršek UA Clone™, díky kterému budete v naprostém pohodlí. Dobrou stabilitu a podporu zajišťují externí panely z TPU v oblasti paty. Mezipodešev UA HOVR™ navrací energii z každého kroku a také výborně tlumí nárazy při dopadech. Prvek TriBase™ v podobě ploché, stabilní základny má tři flexibilní zóny, jež maximalizují kontakt chodidla se zemí a tím umožňuje přirozený pohyb chodidla. Podešev je vyrobená z odolné gumy a v oblasti špičky je zesílená pro podporu a ochranu při tréninku.

VÝHODY:

  • dobré padnutí a přizpůsobivost chodidlům
  • stabilita a podpora při cvičení
  • návratnost energie a tlumení
  • odolná podešev
Kód výrobce:
3026534-800
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Střih:
Regular
Určení:
UA HOVR™

UA HOVR™

Systém UA HOVR™ představuje nejmodernější tlumící materiál s vynikající návratností energie. Měkká HOVR™ pěna kombinovaná s dynamickou sítí Energy Web tvoří úžasný pocit nulové gravitace a návratnosti energie z každého kroku.

 

 

Celý popis >
TriBase™

TriBase™

Technologie UA TriBase™ představuje plochou a stabilní základnu se třemi flexibilními zónami, která maximalizuje kontakt chodidla se zemí. Poskytuje chodidlu stabilitu a zároveň umožňuje přirozený pohyb chodidla.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?