Pánská tréninková bota Nike Zoom Domination je určená na tréninky s vysokou intenzitou. Díky fixačnímu střihu s vlákny Flywire a tlumicí vrstvě Zoom Air poskytuje tato bota pohodlí a podporu. Agresivní vzorec dezénu nabízí víceúrovňovou trakci.

VÝHODY:

  • Prodyšný textilní svršek pro lehkost a vzdušnost.
  • Tlumicí vrstva Nike Zoom Air je lehká a odpružená.
  • Vlákna Flywire spojená s tkaničkami zajišťují oporu.
  • Agresivní vzorek podrážky zajišťují lepší trakci.
  • Gumové výztuhy dodají vyšší odolnost.
Materiál
Syntetika
Kód výrobce:
917708-018
Určení
fitness
Flywire

Flywire

(= Flyfit). Velmi lehký a odolný svršek, který v sobě kombinuje vrstvu T.P.U. a vrstvu dynamického textilu se systémem vláken Vectran s vysokou pevností v tahu. Tato technologie byla vyvinuta pro Letní olympijské hry 2008. Upíná chodidlo pevně k mezipodešvi. Technologie inspirovaná principem visutého mostu. Svršek tvořený lehkými a velmi pevnými vlákny. Flyfit / Flywire snižuje celkovou hmotnost svršku.

NIKE AIR

NIKE AIR

Technologie Nike Air se skládá ze vzduchu pod tlakem uvnitř tuhého, přesto pružného vaku. Jednotky Air Sole se nachází v mezipodešvi pod patou, přední části, nebo v obou oblastech.

Vzduch Sole jednotky v botách Nike Air zajištuje snížení síly nárazu. Air polštářky se po nárazu okamžitě obnoví do původního tvaru a objemu a bota je připravená na další dopad.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?