Pánské boxerky vhodné na trénink i trávení volného času. Technologie Dri-FIT zajistí maximální odvod potu od pokožky. Elastický pas podpoří pohodlí a přizpůsobení se každému pohybu bez omezení. 

VÝHODY: 

  • Elastické ploché švy Vás nikde netlačí.
  • Elastický pas skvěle sedne. 
  • Jeden kus v balení.

Spodní prádlo nelze z hygienických důvodů vyměnit ani vrátit. Dbejte prosím zvýšené pozornosti při volbě velikosti. S výběrem Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat. 

Materiál:
89 % polyester / 11 % elastan
Kód výrobce:
AO1793-492
Určení:
sportovní
Dri-FIT

Dri-FIT

Exkluzivní materiál firmy NIKE uzpůsobený pro odvádění vlhkosti. K odvádění vlhkosti (potu) z povrchu těla využívá jedinečné kombinace vodu odpuzujících (hydrofobních) a vodu přitahujících (hydrofilních) vrstev. Vlhkost, která se vytváří na povrchu těla, rychle prochází první vrstvou. Tato vrstva vlhkost neabsorbuje ani nezadržuje. Namísto toho funguje jako čerpadlo či sběrač a vlhkost předává do druhé vrstvy. Druhá vrstva vlhkost rozptyluje, rozprostírá ji po velké ploše, aby se tak rychle vypařila. Kromě výborných vlastností při odvádění vlhkosti se rovněž vyznačuje odolností vůči větru, pružností a stálostí. Je stoprocentně prodyšný.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?