Pánské boxerky Under Armour UA CHARGED COTTON 6IN 3 PACK ze směsi polyesteru a materiálu Charged Cotton® – speciálně upravené bavlny, která je funkční a odvádí pot mnohem rychleji než ta běžná při zachování měkkosti a šetrnosti k pokožce. Technologie 4-Way Stretch umožňuje lepší elasticitu oděvu v jakémkoli směru. Elastická guma v pase drží pevně na svém místě a nepadá. Pro maximální pohodlí zde nejsou žádné boční nebo zadní švy. V balení najdete 3 kusy boxerek.

VÝHODY:

  • Použití speciálně upravené bavlny Charged Cotton®.
  • Rychlý odvod potu.
  • Technologie 4-Way Stretch.
  • Elastická guma v pase.
  • Absence boční a zadních švů.
  • 3 boxerky v balení.

Spodní prádlo nelze z hygienických důvodů vyměnit ani vrátit. Dbejte prosím zvýšené pozornosti při volbě velikosti. S výběrem vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat.

Značka:
Kód výrobce:
1363617-400
Pohlaví:
Materiál:
57% bavlnaPřírodní vlákna ze semen různých odrůd bavlníku, měkké, suché a pohodlné. Více / 38% polyester / 5% elastan
Střih:
Fitted
Hmotnost:
395 g
Charged Cotton®

Charged Cotton®

Po letech, kdy bavlnaPřírodní vlákna ze semen různých odrůd bavlníku, měkké, suché a pohodlné. Více byla označována za nepřítele, si Under Armour vzal, co matka příroda udělala, a vylepšil to. Charged Cotton® poskytuje stejné pohodlí jako bavlnaPřírodní vlákna ze semen různých odrůd bavlníku, měkké, suché a pohodlné. Více, ale vysychá mnohem rychleji a pracuje společně s tělem sportovce.

Celý popis >
4-Way Stretch

4-Way Stretch

Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje elasticitu materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?