Pánské běžecké boty On CLOUD X 3 jsou ideální pro milovníky různorodého tréninku. Tento vysoce přizpůsobivý model se vám bude hodit na spoustu sportovních aktivit - cvičení v posilovně, HIIT, aerobik, skákání přes švihadlo či klasický běh. Aby byl váš pohyb co možná nejefektivnější, má v sobě obuv zabudovanou chytrou technologii Speedboard™, jež používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti. Lehké tlumení pak nabízí známé obláčky CloudTec® a pěna Zero-Gravity.

Svršek z třívrstvé síťoviny nabízí výjimačnou prodyšnost a podporu. Silueta boty je širší, takže je díky více stabilní a každý váš krok je jistější. Na výrobu těchto bot bylo použito 35-40% recyklovaných materiálů. Tvarovaná pata nabízí ještě další míru podpory a jistoty kroku. Hvězdicové šněrování velmi dobře fixuje chodidlo a drží nohu, což zvyšuje bezpečnost vašeho pohybu.

Pokud hledáte botu, která vám bude dělat spolehlivého parťáka za každé situace, vyzkoušejte Cloud X 3.

VÝHODY:

  • univerzální bota na cvičení i běh
  • prodyšný svršek
  • stabilita a podpora chodidel
  • hvězdicové šněrování nabízí skvělou fixaci
  • plát Speedboard™ pro rychlejší pohyb
  • lehké tlumení každého kroku
Značka:
On
Model:
Kód výrobce:
60.97798
Pohlaví:
Šířka boty:
D
Drop:
7 mm
Podpora:
Hmotnost:
243 g
CloudTec®

CloudTec®

Inovativní technologie CloudTec® nabízí běžcům měkký, odpružený došlap a výborné tlumení každého kroku vpřed. Díky tomu zajišťuje komfortní běh či chůzi i při dlouhých trasách. Jedná se o zcela unikátní systém odpružení, který byl navržený specialisty ve Švýcarsku. Tento materiál efektivně absorbuje nárazy, snižuje námahu a přizpůsobuje se vašemu běžeckému stylu pro vytvoření pocitu, že běháte po oblacích. Při běhu se tato část boty horizontálně deformuje a nabízí již zmíněné vlastnosti.

Celý popis >
Speedboard™

Speedboard™

Chytrá technologie Speedboard™ používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti.

U každého sportu je klíčovým prvkem energie. Čím víc jí je, tím je běh rychlejší. Technologie Speedboard™ využívá energii produkovanou při pohybu a přeměňuje ji na hybnost, takže vás urychlý a popožene vpřed.

Celý popis >
Zero-Gravity

Zero-Gravity

Mezipodešev Zero-Gravity je vyrobená z odolného, měkkého materiálu s vynikající přilnavostí. Velmi často se kombinuje s technologií CloudTec®. Dohromady zajišťují velmi dobré tlumení a odpružení při došlapu.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?