0 

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 24 LITE-SHOW žluté

3 749 
Běžná cena : 4 599 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-19%

VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 16 mm

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 24 LITE-SHOW jsou silniční tréninková obuv s neutrálním došlapem určená na velké množství kilometrů. Ve srovnání s předchozí generací GEL-NIMBUS 23 se zde udála řada změn. Svršek Jacquard Mesh nahradila elastická síťovina z recyklovaného materiálu, jež svou prodyšností zlepšuje proudění vzduchu a oporu chodidla. Reflexní prvky LITE-SHOW™ zvyšují viditelnost za zhoršených světelných podmínek a jsou součástí nového designu. Kdysi pro model GEL-NIMBUS typický masivní jazyk s extra polstrováním je již také minulostí. Nově zde máme pružný knitový jazyk s lepší přizpůsobivostí. Paměťová pěna v oblasti paty je sice poněkud tvrdší, ale pořád jde o nejměkčí a nejpohodlnější běžeckou obuv od Asics. Přepracovaný HEEL CLUTCHING SYSTEM™ zpevňuje vnější patu a při běhu lépe fixuje chodidlo. I.G.S. (IMPACT GUIDANCE SYSTEM) rozkládá tlak do celé boty od paty až po špičku. Stélka OrthoLite™ X-55 zajišťuje pohodlí při nazouvání. V mezipodešvi se poprvé objevuje pěna FF BLAST+, která se vyznačuje o 15% lepší tlumivostí a zároveň na každém kroku pocítíte o 15% lepší návratnost energie. Právě tento inovovaný materiál hraje hlavní roli v celkové měkkosti při došlapech. 3D SPACE CONSTRUCTION™ technologie zlepšuje jejich kompresi. Charakteristické tlumení GEL™ starající se o absorpci nárazů se nachází pod patou i pod špičkou. Mezigeneračně došlo k "nafouknutí" gumových segmentů na odolné podrážce AHARPLUS, jež mají vliv na životnost obuvi. Středová linie s nepatrně sníženou vrstvou gumy má za úkol navádět nohu ideální směrem a vzdáleně připomíná někdejší technologii Guidance Line®. Pokud hledáte běžecké boty s mimořádným tlumením a pocitem měkkosti, tak Asics GEL-NIMBUS 24 budou jednoznačnou volbou. Jednoduše nenajdete lépe odtlumené.

VÝHODY:

 • Nejměkčí a nejpohodlnější boty od Asics.
 • Nová generace legendárního modelu.
 • Svršek z prodyšné elastické síťoviny.
 • Pružný knitový jazyk.
 • Reflexní prvky LITE-SHOW™.
 • Systém I.G.S. rozkládá tlak.
 • HEEL CLUTCHING SYSTEM™ na vnější patě.
 • Stélka OrthoLite™ X-55.
 • Mezipodešev FF BLAST+.
 • Charakteristické tlumení GEL™.
 • 3D SPACE CONSTRUCTION™.
 • Odolná podrážka AHARPLUS.
Značka:
Kód výrobce:
1011B362-750
Pohlaví:
pánské
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
10 mm
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
Hmotnost:
286 g
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

LITE-SHOW™

LITE-SHOW™

LITE-SHOW™ je označení pro reflexní prvky, které zvyšují viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách.

AHAR+™

AHAR+™

AHAR+™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

 

GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

I.G.S.

I.G.S.

I.G.S neboli IMPACT GUIDANCE SYSTEM v sobě spojuje řadu vzájemně závislých a propojených komponent, které spolupracují s chodidlem a vytvářejí tak jeho přirozenější a zdravější pohyb ve všech fázích běžeckého kroku.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?