Popis produktu připravujeme. Pokud potřebujete sdělit bližší informace bez čekání, neváhejte nás kontaktovat na chatu nebo e-mailem na [email protected].

Než připravíme popis výrobku, můžete si přečíst oficiální text výrobce:

Superlehká, hladká tkanina HeatGear® poskytuje vynikající krytí, aniž by tě zatěžovala. Materiál odvádí pot a velmi rychle schne. Technologie 4-Way Stretch umožňuje lepší pohyb v každém směru. Strategická laserová perforace pro lepší prodyšnost tam, kde ji potřebuješ. Vylepšená rozšiřitelná středová kapsa na zadní straně je voděodolná a udrží tak tvůj telefon v bezpečí. Vysoký pas s vnitřní stahovací šňůrkou pro optimální pokrytí a perfektně padnoucí střih. Boční kapsy s kapsou. Reflexní detaily pro běh za špatného osvětlení. Rozpětí nohavic: 66 cm.
Značka:
Kód výrobce:
1376820-044
Pohlaví:
Materiál:
72% Polyester,28% Elastane
Střih:
Compression
Určení:
Délka:
Hmotnost:
200 g
4-Way Stretch

4-Way Stretch

Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje elasticitu materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.

Celý popis >
HeatGear®

HeatGear®

Jedinečný vysoce prodyšný materiál, odvádějící pot super rychle. Udržuje Vás sušší, lehčí a chladnější než kdy předtím. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi +23°C až +37°C

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?