Dámské tréninkové tričko s dlouhým rukávem adidas TF WARM LS W je skvělou první vrstvou v chladnější měsíce. Kompresní střih trička obepne Vaši postavu, díky kompresi Techfit dojde k využití energie ze svalu a umožní maximální rozsah pohybu. Vysoký stojáček ochrání krk před nepřízní počasí. Technologie AEROREADY odvede pot od pokožky, proto se vždy budete cítit v suchu a pohodlí. 

VÝHODY. 

  • Decentní logo značky na prsou.
  • Průstřihy na palce.
  • Nízká až střední komprese. 
  • Vyrobeno z recyklovaných materiálů.

 

Značka:
Kód výrobce:
HD3917
Pohlaví:
Materiál:
78% recyklovaný polyester / 22% elastické vlákno
Určení:
Štítek:
AEROREADY

AEROREADY

Technologie Aeroready je inovaci známé technologie CLIMALITE®. Tato technologie ještě lépe odvádí pot od těla na povrch tkaniny, zde se pak rychleji odpaří a tělo si udrží ideální teplotu i při maximálním výkonu. 

Celý popis >
TECHFIT™

TECHFIT™

Lehký a flexibilní materiál TECHFIT™, který navozuje pocit druhé kůže. Bezešvý, elastický svršek pevně obejme chodidlo a dobře sedí každému. Anatomicky přizpůsobený střih zajišťuje maximální úroveň pohodlí pří sportovní aktivitě. Nová inovativní verze TECHFIT™  materiálu, kde zkratka SM představuje STRETCH MESH neboli pružnou síťovinu. Tato kombinace TECHFIT™ a siťoviny nabízí běžci skvělý přizpůsobivý svršek, který je chytře zesílen ve vysoce exponovaných oblastech. Díky propracované síťovinové složce je obuv také příjemně prodyšná a umožňuje chodidlům bezproblémově dýchat i při vysokých výkonech. 

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?