0  Sleva

Dámské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 10 W zelené

1 999 
Běžná cena : 3 799 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-48%

VÝŠKA PATY: 19 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 11 mm

Dámské běžecké boty Asics GEL-TRABUCO 10 W se vyznačují robustním svrškem ze síťoviny, jež je na mnoha místech včetně oblasti prstů zpevněný. Kapsa na tkaničky Lace Pocket na vnější straně jazyka zabraňuje jejich rozvázání. Mezipodešev FLYTEFOAM™ v kombinaci s technologií GEL™ absorbuje nárazy z nerovností. Na její mediální straně se nachází podpůrný prvek DUOMAX™, který zamezuje nadměrné pronaci. Agresivní podešev ASICSGRIP™ s vroubkovaným vzorem má vynikající trakci při běhu do kopce i z kopce dolů a Rock Protection Plate pomáhá chránit chodidlo před proražením ostrými předměty. GEL-TRABUCO 10 W jsou určeny těm, které hledají obuv na běh v přírodě, dlouhé túry a požadují zvýšenou odolnost s přilnavostí na nezpevněném povrchu.

VÝHODY:

Značka:
Model:
Kód výrobce:
1012B173-301
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
275 g
ASICSGRIP™

ASICSGRIP™

Vlastní gumová podešev ASICS poskytuje vysokou přilnavost v různých terénech, aniž by byla ohrožena životnost.

Celý popis >
DUOMAX™

DUOMAX™

Podpůrný element DUOMAX™ ve střední části boty na mediální straně je vyroben ze stejných materiálů jako mezipodešev a zaručuje vyšší stupeň tvrdosti a stability. Jeho úkolem je snižovat míru pronace.

Celý popis >
FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
Rock Protection Plate

Rock Protection Plate

Chrání nohu před ostrými předměty jako jsou kameny a větve.

Celý popis >
Lace Pocket

Lace Pocket

Elastická kapsa Lace Pocket umožňuje schovat tkaničky, aby nepřekážely při pohybu. Nachází se na vnější straně jazyka.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?