DROP: 10 mm

Dopřejte si při běhu maximální pohodlí s běžeckými boty adidas ULTRABOOST 20. Jedná se o letní edici všem dobře známé a neuvěřitelně pohodlné boty.  Hlavní změnou oproti klasické verzi je zde svršek, který prošel velkou změnou. Je zde síťka, která tvoří převážnou většinu pokrytí boty a díky které tato bota nabízí naprosto jiný rozměr prodyšnosti. I opravdu za velmi teplých letních dnů dokáže bota skvěle větrat a zajistit, že Vaše chodidlo zůstane v suchu. Síťka navíc velmi hezky sedne, obepne chodidlo a přizpůsobí se. Pružná podešev Stretchweb z gumy Continental zajišťuje delší životnost boty. Měkký elastanový opatek zaručí přirozený pohyb Achillovy šlachy. Aktivní odpružení se postará o návratnost energie a plynulý krok.

VÝHODY:

  • Přiléhavá konstrukce.
  • Svršek ze síťového úpletu.
  • Zpevňující technologie Tailored Fibre Placement (TFP).
  • Vysoce funkční běžecká obuv.
  • Pružná podešev Stretchweb z gumy Continental.
Materiál:
Syntetika
Kód výrobce:
EG0773
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
BOOST™

BOOST™

Tisíce unikátních TPU kapslí vytváří nejměkčí a nejspolehlivější tlumení, které adidas kdy vytvořil. Inovativní struktura energetických kapslí si lépe zachovává vynikající vlastnosti odlehčeného odpružení než jakýkoli jiný materiál.Oproti standartní pěnové podešvi EVA, která při nízkých teplotách tuhne a při vysokých naopak ztrácí pevnost, je podešev BOOST™ 3krát odolnější vůči teplotním změnám. BOOST™ poskytuje větší energetickou návratnost než jakékoli jiné pěnové odpružení používané v běžecké obuvi. 

Continental™

Continental™

Společnost adidas a světoznámý výrobce pneumatik spojili své síly, jejichž výsledkem je vysoce odolná a kvalitní podešev, která umožňuje maximální záběr ve všech směrech za jakéhokoliv počasí. Skvělé vlastnosti na suchém i mokrém povrchu, za horkého letního i studeného zimního počasí, vysoká trakce při pohybu do kopce i při sestupu dolů, to vše představuje podešev Continental™. 

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovativní podešev s názvem STRETCHWEB se vyskytuje u řady nových modellů běžecké obuvi adidas. Jejím hlavním benefitem je bezkonkurenční přizpůsobení se individuálnímu běžeckému nášlapu a zaručení ještě hladších a přužnějších došlapů. 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?