Poznejte rozdíl

ASICS

Poznejte rozdíl v běžecké obuvi značky Asics

Zažijte pocit maximálního pohodlí a nasajte maximum energie při běhu zpět. Díky speciální pěně FLYTEFOAM ™ a technologii GEL™ chráníte své zdraví a klouby, použité materiály ve svršku Vám zajistí potřebnou termoregulaci. 

 

Užívejte si běh v nových  Asics GEL-NIMBUS 23

Tato verze je vhodná pro neutrální běžce. Nimbus 23 nabízí pohodlnější došlap díky technologii GEL™, která tlumí nárazy pod patou i špičkou a tím napomáhá snižovat otřesy. Vylepšená technologie GEL dále snižuje zatížení nohou, zatímco pěna FF™ Propel v mezipodešvi poskytuje energičtější jízdu. 

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 23 žluté

VÝŠKA PATY: 25 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 15 mm

Model GEL-NIMBUS ™ 23 byl navržen ve spolupráci s vytrvalostními běžci, kteří se orientují na dlouhé vzdálenosti. Díky implementaci většího množství pěny do mezipodešve se minimalizoval dopad tvrdých otřesů při došlapu a tím se zvýšila ochrana vašeho zdraví a kloubů. 

NAKUPOVAT

Dámské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 23 W modré

VÝŠKA PATY: 27 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 14 mm
 
Ať už jste zkušený profesionál nebo začátečník, běžecká obuv GEL-NIMBUS™ 23 je navržena tak, aby poskytovala měkké odpružení a citlivější krok.
 

 

Lehkost a měkkost, tím je GEL-NIMBUS ™ 23 výjimečný, a proto nabízí Mikkovi Mallovi, členovi ASICS FrontRunner, absolutní pohodlí, které při tréninku potřebuje - ať už běží 10k nebo půlmaraton.

SHLÉDNOUT VIDEO