Under Armour PROJECT ROCK

Nová kolekce oblečení, bot a doplňků Under Armour PROJECT ROCK je koncipována, tak aby Vám pomohla nalézt a posunout své vlastní hranice k Vaší vysněné formě v rámci silových a posilovacích trénincích, ale i v dalších sportech. 

Prohlédněte si kolekci Project Rock, která není založena na jménu nebo logu. Jedná se o vybavení, které Vás posílí k překonání jakékoli překážky. Dwayne Johnson, který stojí za touto limitovanou kolekcí, říká: "Project Rock ti dodá sílu překonat pochybnosti, utišit skeptiky a dokázat, že se mýlí." Dámskou kolekci reprezentuje bývala americká lyžařka Lindsey Vonnová.

NAKOUPIT Z KOLEKCE PROJECT ROCK

 

Dwayne Johnson je jeden z nejúspěšnějších amerických herců současnosti. Je ale také profesionální wrestler, sportovec, který opět působí v WWE (World Wrestling Entertainment) - největší wrestlingové společnosti na světě. Je známý svou cílevědomostí, tvrdou prací na sobě samém, odhodlaností a zápalem. Nechte se namotivovat a inspirovat kolecí Project Rock a posuňte svoji sílu a kondici za vlastní hranice.

 

Každý kousek této kolekce je osobně schválen Dwaynem "The Rock" Johnsonem, největším dříčem v místnosti. JAKÉKOLIV místnosti.

NAKOUPIT Z PÁNSKÉ KOLEKCE PROJECT ROCK 

Od ostatního zboží této značky rozeznáte Project Rock kolekci pomocí speciálního loga, které vyobrazuje brahmanského býka.

Pokud hledáte vybavení na cvičení nebo do posilovny, tak jste tu správně.

Kolekce má za cíl inspirovat a motivovat, abyste dosáhli svých vysněných sportovních výsledků. Každý den, kterýkoliv den! Kolekce samozřejmě obsahuje také dámské modely, které naleznete také v našem e-shopu adsport.cz

NAKOUPIT V DÁMSKÉ KOLEKCI PROJECT ROCK