Nová kolekce

Puma - BREAKTHROUGH PACK

Každý hráč potřebuje průlomovou sezónu 

Puma - BREAKTHROUGH PACK

Užijte si ji s novými modely ULTRA a FUTURE. Letos v létě přichází nejrychlejší fotbalová bota ULTRA s kompletně přepracovaným svrškem a tím se stala ještě rychlejší.

Ani silueta FUTURE však nezaostává. S úplně novým barevným provedením ladí se siluetou ULTRA a tak si z nového Breakthrough Packu bude moct vybrat každý.

Tyto kopačky budou nosit například Neymar Jr,Kingsley Coman, Fridolina Rolfö, Ingrid Engen, Jack Grealish a MemphisDepay.

 

Nakupovat kopačky PUMA

uvodka

OBOUVÁ NEYMAR JR NEBO JULIA GROSSO

Dříve vás obránci dokázali zastavit, ale to už je minulost. Přepracovaný středový nárt inspirovaný Neymarem Jr. kombinuje pružný úplet, dvojitou síťovinu a podporu PWRTAPE. Takže se můžete soustředit na důležitější věci: například na to, jak během 90 minut přivádět soupeře k šílenství.

Nakupovat Puma FUTURE

 

OBOUVÁ KINGSLEY COMAN NEBO FRIDOLINA ROLÖ

Když už si myslíte, že nemůžete být rychlejší, tak si pište, že to jde. Díky plně přepracovanému lehkému svršku ULTRAWEAVE posune silueta ULTRA vaši schopnost zrychlení na další úroveň. Aplikace PWRTAPE inspirovaná anatomií lidského chodidla poskytuje přirozenou podporu pro rychlé změny tempa a směru.

Nakupovat Puma ULTRA  

 

 

ULTRA

  • LEHKOST: Minimální váha pro maximální rychlost díky opětovnému použití vysoce výkonného svrchního materiálu

  • ULTRAWEAVE SUPPORT: PWRTAPE poskytuje přirozenou oporu a stabilitu pro rychlé změny tempa a směru

  • RYCHLOST: Dvojitá hustota


 

Nakupovat Puma ULTRA  

FUTURE

  • FIT: Přizpůsobivý svršek FUZIONFIT360 kombinuje dvojitou síťovinu, pružný úplet a PWRTAPE, které nohu pevně fixují a umožňují hrát se šněrováním i bez něj

  • KREATIVITA: Propracované 3D textury v klíčových kontaktních zónách jsou optimalizovány tak, aby zlepšily přilnavost a kontrolu míče při přihrávkách, driblingu a zakončení

  • AGILITA: Stabilita v patní části a flexibilita v přední části chodidla spolu s podrážkou Dynamic Motion System zvyšují stabilitu, agilitu a trakci

  • RECYKLOVANÝ OBSAH: Nejméně 20 % materiálu

 

Nakupovat Puma FUTURE