Postup při výměně zboží

Nejste si jistí velikosti? Využijte prodloužené lhůty na výměnu zboží! 

Pokud Vám nesedí velikost zboží, nevyhovuje materiál nebo máte jiný důvod pro vrácení zboží, nabízíme Vám možnost výměny a to jak za jinou velikost, tak případně za úplně jiný produkt. Doporučujeme Vám zaslat na e-mail info@adsport.cz jakou velikost či produkt jste si k výměně vybrali, abychom Vám zboží odložili a eliminovali, že by se během řešení výměny vyprodá.

 

Následně můžete využít zákonné lhůty pro výměnu zboží a zaslat vracené zboží do 14 dní na naši kontaktní adresu. My vám nabízíme prodlouženou lhůtu pro výměnu zboží do 30. dnů. Veškeré podmínky k prodloužené lhůtě naleznete zde.

Kontaktní adresa:

MAV Trading s.r.o.
Broučkova 7150
76001  Zlín


Zboží odešlete zpět v původním neporušeném (nepoškozeném) obalu, bez známek použití, kompletní (včetně příslušenství).

V případě zaslání použitého zboží nebude výměna akceptována!

Do balíku prosím přiložte vyplněný Návratkový list, který najdete ke stažení níže. 


Výměna je bezplatná, není zde účtován žádný manipulační poplatek. 
Hradí se pouze náklady  na zaslání nového artiklu k Vám (Zásilkovna 49 Kč / PPL Private 89 Kč). Při vyplňování Návratkového listu nezapomeňte uvést, zda chcete dopravu hradit převodem (0 Kč) nebo dobírkou (35 Kč). V případě bankovního převodu Vám přijdou platební údaje na e-mail uvedený v Návratkovém listu. Na stejnou e-mailovou adresu Vás pak budeme informovat i o samotném průběhu výměny.

* V návratkovém listu prosíme o zvolení, jakým způsobem si přejete uhradit náklady na dopravu. V případě, že nevyberete ani jednu z možností, zásilka bude odeslána automaticky na dobírku (+ 35 Kč).

 

Ke stažení: