Pánská tréninková obuv Nike ZOOM TRAIN ACTION je navržená ze syntetického svršku s technologií Flywirekterý dokonale zpevní chodidlo v botě a fixuje ho během náhlých výpadů. Obuv dále disponuje technologii ZOOM AIR, která zajišťuje dokonalé odpružení.

VÝHODY: 

  • Dokonalé odpružení zajištujicí technologie AIR ZOOM
  • Modní šedá barva
  • Syntetický svršek 
  • Technologie Flywire dokonale zpevňující chodidlo v botě

 

Materiál
polyester
Kód výrobce:
852438-006
Určení
fitness
Flywire

Flywire

(= Flyfit). Velmi lehký a odolný svršek, který v sobě kombinuje vrstvu T.P.U. a vrstvu dynamického textilu se systémem vláken Vectran s vysokou pevností v tahu. Tato technologie byla vyvinuta pro Letní olympijské hry 2008. Upíná chodidlo pevně k mezipodešvi. Technologie inspirovaná principem visutého mostu. Svršek tvořený lehkými a velmi pevnými vlákny. Flyfit / Flywire snižuje celkovou hmotnost svršku.

ZOOM AIR

ZOOM AIR

Tlumicí systém ZOOM AIR je tenký, díky čemuž se chodidlo nachází blíže zemi a kontakt je tedy citlivější. Jestliže bychom srovnali tlumicí systém s automobilem, ZOOM AIR by byl závodní vůz formule 1 – nižší, rychlejší, s extrémně dobrou stabilitou a pevnějším došlapem.
Skvěle se hodí pro závodní obuv, fotbalové kopačky, lehkou tenisovou obuv a lehké basketbalové boty.
Jedinená konstrukce s textilními vlákny umožuje, aby si tlumicí polštář udržel plochý tvar i při nahuštění. Je použitá trvanlivá pletenina 200 Denier. Tlouška tlumicího polštáře: nejvýše 10 mm.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?