Pánské tenisky On THE ROGER SPIN jsou skvělé boty na volný čas, které patří do kolekce "The Roger" inspirované slavným tenistou Rogerem Federerem. Boty nabízejí stabilitu a tlumení CloudTec® vhodné na každou procházku do města. Svršek tvoří prodyšná síťovina zajišťující maximánlí pohodlí i v letních horkých dnech. Patentovaná stélka Speedboard™ nabízí pružný odraz. Klasický, jednoduchý design se bude hodit ke každému vašemu outfitu.

Téměř 25% použitých materiálů pochází z recyklovaných vláken.

VÝHODY:

  • jednoduché a elegantní
  • speciální kolekce "The Roger"
  • stabilita a tlumení
  • prodyšný svršek
  • recyklované materiály
Značka:
On
Kód výrobce:
3MD11470629
Pohlaví:
Drop:
6 mm
CloudTec®

CloudTec®

Inovativní technologie CloudTec® nabízí běžcům měkký, odpružený došlap a výborné tlumení každého kroku vpřed. Díky tomu zajišťuje komfortní běh či chůzi i při dlouhých trasách. Jedná se o zcela unikátní systém odpružení, který byl navržený specialisty ve Švýcarsku. Tento materiál efektivně absorbuje nárazy, snižuje námahu a přizpůsobuje se vašemu běžeckému stylu pro vytvoření pocitu, že běháte po oblacích. Při běhu se tato část boty horizontálně deformuje a nabízí již zmíněné vlastnosti.

Celý popis >
Speedboard™

Speedboard™

Chytrá technologie Speedboard™ používá kinetickou energii k získání vyšší rychlosti.

U každého sportu je klíčovým prvkem energie. Čím víc jí je, tím je běh rychlejší. Technologie Speedboard™ využívá energii produkovanou při pohybu a přeměňuje ji na hybnost, takže vás urychlý a popožene vpřed.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?