Střih: Compression

Pánské kompresní tričko s dlouhým rukávem Under Armour UA CG ARMOUR COMP MOCK s dvouvrstvou tkaninou s extra teplým kartáčovaným vnitřkem a hladkou rychleschnoucí vnější vrstvou vhodné na trénink. Díky materiálu ColdGear Vás zahřeje i v chladnějším prostředí. Konstrukce oděvu disponuje technologií 4-Way Stretch, která díky přítomnosti elastanu umožňuje elasticitu ve všech směrech. Nejvíce namáhané oblasti neobsahují švy, ty se nacházejí mimo ně, aby se zvýšila životnost produktu. Na zádech a v podpaží najdeme panely ze strečové síťoviny, jež zlepšují ventilaci a skvěle odvádí pot. Anti-odor je technologie eliminující množení bakterií způsobujících zápach. Rolákový límec s logem výrobce dovršuje skvělé zateplení.

VÝHODY:

  • Dvouvrstvá tkanina s kartáčovaným vnitřkem.
  • Materiál ColdGear Vás zahřeje i v chladnějším prostředí.
  • Strečové panely zlepšují ventilaci a skvěle odvádí pot.
  • Elasticitu oděvu zajišťuje technologie 4-Way Stretch.
  • Švy se nacházejí mimo namáhané oblasti.
  • Protibakteriální technologie Anti-odor.
Značka:
Kód výrobce:
1366072-100
Pohlaví:
pánské
Materiál:
87% polyester / 13% elastan
Určení:
kompresní
Délka:
dlouhý rukáv
Compression

Compression

Ultra těsně střih udrží svaly čerstvé a pomůže urychlit Vaši regeneraci.

4-Way Stretch

4-Way Stretch

Konstrukce oděvů s touto technologií umožňuje elasticitu materiálu ve všech čtyřech směrech. Oděvy s touto technologií podporují Vaši plnou pohyblivost a skvěle odvádí vlhkost a vysychají.

Anti Odor Technology

Anti Odor Technology

Technologie Anti Odor zabraňuje růstu bakterií způsobující zápach. Technologie je aplikována snad na veškeré produkty Under Armour.

ColdGear®

ColdGear®

Technologie využívá dvouvrstvou tkaninu, v níž cirkuluje tělesné teplo a udrží vás tak déle v teple. Materiál vyniká svou lehkostí. Oděvy z tohoto materiálu jsou navrženy pro teploty mezi -15°C a +12°C.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?