0 

Pánské běžecké boty Nike LUNAREPIC LOW FK 2 X-PLORE šedé

3 929 
Běžná cena : 4 390 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-11%

Pánské běžecké boty Nike LUNAREPIC LOW FK 2 X-PLORE jsou velmi pohodlné a osazené svrškem Flyknit , který vám padne jako ponožka. Jedinečná mezipodešev Lunarlon se segmentovanými vrstvami materiálu na podrážce pomáhá absorbovat nárazy při došlapu.

VÝHODY:

  • Kombinace barev je zvýrazněna bronzovým Nike.
  • Svršek Flyknit se neustále přizpůsobuje pohybu vaší nohy při každém kroku.
  • Odpružení Lunarlon kombinuje měkkou a pevnou pěnu pro podporu chodidla a poskytuje cílenou podporu.
Materiál:
syntetika
Kód výrobce:
904742-100
Určení:
silniční
Podpora:
neutrální
LUNARLON

LUNARLON

LunarLon odpružení má měkké, přesto pružné pěnové jádro, které je uzavřeno uvnitř podpůrném pěnové nosiče pro lehké, ultra-plyšové odpružení. Lunarton technologie zajišťuje pružné reakce a podporu.

Inovativní Lunarlon pěna, vynalezená firmou Nike, je o 30% lehčí než tradiční Phylon a umožňuje rovnoměrněni rozložit sílu nárazu čimž zabraňuje vzniku bolestivých tlaku na vaší noze. 

 

Flyknit

Flyknit

Technologie Nike Flyknit vznikla na základě ohlasů běžců. Ti hledali botu, která by padla na nohu jako ulitá – podobně jako ponožka. Společnost Nike sestavila týmy analytiků, technických odborníků a návrhářů. Trvalo čtyři roky, než se jim podařilo vytvořit technologii potřebnou k vyrobení tkaného svršku s požadovanou strukturou a odolností. Dalšími úpravami se v jediné vrstvě materiálu dosáhlo optimální opory, pružnosti a prodyšnosti. Výsledkem je lehounký, přiléhavý a prakticky bezešvý svršek. Nevídaně precizní design je maximálně funkční a v porovnání s tradičním stříháním a šitím snižuje množství odpadního materiálu v průměru o 60 %. Při výrobě každého páru bot Flyknit se použije materiál odpovídající šesti recyklovaným plastovým lahvím. Skládkám to ulehčuje od tisíců tun materiálu.

 

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?