DROP: 10 mm

Pánská běžecká obuv Nike Air zoom Vomero 12 je vylepšenou verzí obuvi pro běžce s neutrálním došlapem. Je ideální volbou při běhu na silnici, kde sportovci zajistí jemný a tlumený krok a skvělou odezvu. Pro pevný došlap a vyjímečné tlumení je bota vybavena technologií Zoom Air v patní i přední části chodidla, mezipodešev s měkkým jádrem LunarLon a pevnější nosnou vrstvou Cushlon zajišťuje plynulé přechody.  Svršek obuvi je vyroben ze síťoviny navozující příjemné klima po celou dobu běhu. Pohodlně padnoucí lem poskytuje tlumenou oporu kotníku a silná mezipodešev a svrchní vrstva stélky zajišťují pocit naprosté měkkosti. Vnitřní botička tříčtvrteční délky obepíná nohu a padne téměř jako ponožka. Lehčí a odolnější trakční vzorek zajišťuje lepší návratnost energie než u předchozích verzí. Na systému drážek crash rail je použitá vylepšená guma, která pomáhá tlumit dopad.

VÝHODY: 

  • Flywire vlákna, která se stahují podle pohybu nohy.
  • Měkký materiál v oblasti límce pro větší pohodlí.
  • Sytém Zoom Air pro ryhlost a pevnější dopad.
  • Vnitřní botička padne téměř jako ponožka.
  • Síťovaný svršek přispívá k lepšímu odvětrání chodidla.
Materiál
Syntetika
Kód výrobce:
904706-004
Určení
silniční
Podpora
neutrální
Cushlon

Cushlon

Vzduchové jednotky v podešvi dodávající botě extrémní odpružení a chodidlo tak od fáze nášlapu až po odraz v naprostém pohodlí.

Flywire

Flywire

(= Flyfit). Velmi lehký a odolný svršek, který v sobě kombinuje vrstvu T.P.U. a vrstvu dynamického textilu se systémem vláken Vectran s vysokou pevností v tahu. Tato technologie byla vyvinuta pro Letní olympijské hry 2008. Upíná chodidlo pevně k mezipodešvi. Technologie inspirovaná principem visutého mostu. Svršek tvořený lehkými a velmi pevnými vlákny. Flyfit / Flywire snižuje celkovou hmotnost svršku.

LUNARLON

LUNARLON

LunarLon odpružení má měkké, přesto pružné pěnové jádro, které je uzavřeno uvnitř podpůrném pěnové nosiče pro lehké, ultra-plyšové odpružení. Lunarton technologie zajišťuje pružné reakce a podporu.

Inovativní Lunarlon pěna, vynalezená firmou Nike, je o 30% lehčí než tradiční Phylon a umožňuje rovnoměrněni rozložit sílu nárazu čimž zabraňuje vzniku bolestivých tlaku na vaší noze. 

 

ZOOM AIR

ZOOM AIR

Tlumicí systém ZOOM AIR je tenký, díky čemuž se chodidlo nachází blíže zemi a kontakt je tedy citlivější. Jestliže bychom srovnali tlumicí systém s automobilem, ZOOM AIR by byl závodní vůz formule 1 – nižší, rychlejší, s extrémně dobrou stabilitou a pevnějším došlapem.
Skvěle se hodí pro závodní obuv, fotbalové kopačky, lehkou tenisovou obuv a lehké basketbalové boty.
Jedinená konstrukce s textilními vlákny umožuje, aby si tlumicí polštář udržel plochý tvar i při nahuštění. Je použitá trvanlivá pletenina 200 Denier. Tlouška tlumicího polštáře: nejvýše 10 mm.

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?