0 

Pánské běžecké boty Hoka One One SPEEDGOAT 5 WIDE modré

3 459 
Běžná cena : 3 999 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
-14%

VÝŠKA PATY: 33 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 29 mm

Pánské běžecké trailové boty Hoka One One SPEEDGOAT 5 v rozšířené verzi WIDE mají svršek z dvouvrstvé žakárové síťoviny s odolným překrytím z TPU na špičce boty, jenž chrání prsty před kamením a sutinami v terénu. Stélka Ortholite si i při zatížení udržuje tloušťku a zabraňuje hromadění bakterií způsobujících zápach. Tlumicí vrstvu tvoří speciální stlačená pěna CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate) v mezipodešvi, která se díky svým vlastnostem po opakovaném stlačení vrací do původního stavu. Je ultralehká a poskytuje vyšší míru tlumení než běžná EVA. Technologie META-ROCKER zefektivňuje přenos energie od paty na špičku díky mírnému zakřivení podešve. Podrážka VIBRAM® MEGAGRIPkonstrukcí Traction Lug s vícestrannými 5 mm špunty zajišťuje trakci i v tom nejtěžším terénu a maximální přilnavost k povrchu. Jsou o 15 g lehčí než předchozí model Speedgoat 4.

VÝHODY:

  • Svršek z dvouvrstvé síťoviny.
  • Zesílená oblast špičky.
  • Antibakteriální stélka Ortholite.
  • Výrazná mezipodešev.
  • Technologie META-ROCKER.
  • Podrážka Vibram® Megagrip s 5 mm špunty.
  • Vynikající přilnavost.

ŠÍŘKA OBUVI:
(D) - standardní verze
(2E) - široká verze

Značka:
Model:
Kód výrobce:
1123159-SBDCT
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
2E
Drop:
4 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
291 g
Štítek:
CMEVA

CMEVA

Speciální pěna CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate), sloužící jako tlumící vrstva. Pěna CMEVA se díky svým vlastnostem po opakovaném stlačení vrací do původního stavu. Tím zajišťuje dokonalé tlumení a návratnost energie.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technologie META-ROCKER se vyznačuje speciálně upravenou geometrii mezipodešve. Jedná se tedy o zaoblení mezipodešve, takzvanou "kolébku", která vyrovnává rozdíl mezi patou a špičkou. Technologie napomáhá efektivnímu využití energie v každém kroku a pohání nás kupředu.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoce výkonná, extrémně přilnavá guma. Materiál je používám v případě, že  je kladen důraz na zvýšenou přilnavost obuvi k suchému povrchu. Značka Hoka One One tento materiál využívá u outdoorové obuvi. 

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?