0  Sleva

Pánské běžecké boty Asics GT-2000 11 černé

2 599 
Běžná cena : 3 999 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks
Barevné varianty:
-36%

VÝŠKA PATY: 23 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 15 mm

Pánské běžecké boty ASICS GT-2000 11 s velkou pronační podporou jsou ideálním parťákem při běhu na různé vzdálenosti, ať už jde o trénink nebo závod. Gumové segmenty podrážky AHAR+™ jsou speciálně upravené pro běh na silnici a nabízí tak vysokou přilnavost při kontaktu s pevným povrchem.

Součástí bot je i známá tlumící technologie GEL™ - odolný silikon snižující nárazy tím, že absorbuje jejich energii. Zde je použitý jak klasicky na patě, tak i na špičce a tím při pohybu zaručuje maximální komfort. Vysokou míru tlumení podporuje také pěna FLYTEFOAM™, která je o 55% lehčí a až o 76% účinnější než běžná EVA pěna. Mezipodešev se po každém kroku vrátí do svého původního stavu a díky přidaným organickým vláknům je vysoce odolná. V této části boty je umístěna i pěnový materiál FF BLAST™ s trampolínovým efektem umožňujícím maximální návratnost energie a tím chrání kotník a kolena proti poranění. Stabilitu boty zaručuje prvek LITETRUSS™ místěný také v mezipodešvi. Vnitřek bot je vybavený kvalitní prodyšnou stélkou Ortholite® X-30, jejíž antibakteriální úprava dokonale odpuzuje plísně a zápach.

Svršek je vyroben z prodyšného žakáru a až 50% použitých materiálů jsou recykláty. Tenisky mají také reflexní prvky, jenž zaručují bezpečné běhání i při snížených světelných podmínkách.

VÝHODY:

  • technologiemi nabité boty
  • udržitelnost
  • reflexní prvky
  • vysoká pronační podpora
Značka:
Model:
Kód výrobce:
1011B441-403
Pohlaví:
Materiál:
syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Určení:
Podpora:
Štítek:
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
LITETRUSS™

LITETRUSS™

LITETRUSS™ je stabilizační prvek na vnitřní straně mezipodešve, jehož úkolem je snižovat míru pronace. Nevyužívá tuhých materiálů pod klenbou, díky čemuž je zachováno tlumení. Jedná se o nástupce podpůrných technologií DUOMAX™ a DYNAMIC DUOMAX™ známých z pronační obuvi.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

FF BLAST™ je pěnový materiál mezipodešve s trampolínovým efektem umožňující maximální návratnost energie. Díky své pružnosti efektivně absorbuje nárazy a poskytuje ochranu proti poranění kotníku či kolenou.

Celý popis >
FLYTEFOAM™

FLYTEFOAM™

Tlumicí pěna FLYTEFOAM™ je o 55% lehčí než běžně používaný ethylenvinylacetát EVA, přesto se při výrobním procesu neztratí žádné tlumení. Tvar mezipodešve se po každém kroku navrací do původního stavu. Díky přidaným organickým vláknům se vyznačuje vysokou odolností.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?