0  Nové

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 24 TR zelené

4 799 
Získejte 2% z nákupu zpět! Více info
ks

VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 16 mm

Pánské běžecké boty Asics GEL-NIMBUS 24 TR z kolekce NATURE BATHING v barevném provedení uklidňujících odstínů přírody. Tato silniční obuv s neutrálním došlapem je určená na velké množství kilometrů. Svršek Jacquard Mesh nahradila elastická síťovina z recyklovaného materiálu, jež svou prodyšností zlepšuje proudění vzduchu. Kdysi pro model GEL-NIMBUS typický masivní jazyk s extra polstrováním je již také minulostí. Nově zde máme pružný knitový jazyk s lepší přizpůsobivostí. Paměťová pěna v oblasti paty je sice poněkud tvrdší, ale pořád jde o nejměkčí a nejpohodlnější běžeckou obuv od Asics. Stélka OrthoLite™ zajišťuje pohodlí při nazouvání. V mezipodešvi se poprvé objevuje pěna FF BLAST+™, která se vyznačuje o 15% lepší tlumivostí a zároveň na každém kroku pocítíte o 15% lepší návratnost energie. Právě tento inovovaný materiál hraje hlavní roli v celkové měkkosti při došlapech. Technologie 3D SPACE CONSTRUCTION™ zlepšuje jejich kompresi. Charakteristické tlumení GEL™ starající se o absorpci nárazů se nachází pod patou i pod špičkou. Podrážka z odolné pryže AHAR+™ se specifickým vzorkem gumových segmentů, které známe z trailových bot, umožní i občasné výběhy mimo zpevněné povrchy, třeba někam do lesa. Středová linie s nepatrně sníženou vrstvou gumy má za úkol navádět nohu ideální směrem a vzdáleně připomíná někdejší technologii Guidance Line®. Reflexní prvky zvyšují viditelnost za zhoršených světelných podmínek a jsou součástí nového designu.

VÝHODY:

  • Kolekce NATURE BATHING.
  • Nejměkčí a nejpohodlnější boty od Asics.
  • Svršek z prodyšné elastické síťoviny.
  • Stélka OrthoLite™.
  • Charakteristické tlumení GEL™.
  • Mezipodešev FF BLAST+.
  • 3D SPACE CONSTRUCTION™.
  • Odolná podrážka AHAR+s terénním vzorkem.
Značka:
Kód výrobce:
1011B571-300
Pohlaví:
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
10 mm
Určení:
Podpora:
Hmotnost:
289 g
Ortholite®

Ortholite®

Ortholite® je antibakteriální stélka uvnitř boty. Vyznačuje se prodyšností, odvádí vlhkost, absorbuje nárazy a především zabraňuje tvorbě bakterií a nepříjemného zápachu.

Celý popis >
MEMORY FOAM

MEMORY FOAM

MEMORY FOAM je paměťová pěna na vnitřní straně paty, která se přizpůsobí tvaru Vašeho chodidla. Významně se podílí na pocitu komfortu obuvi.

Celý popis >
AHAR+™

AHAR+™

AHAR+™ jsou gumové segmenty na vnější straně podešve s vynikající přilnavostí při kontaktu se zemí. Vyznačují se odolností vůči oděru a mají vliv na celkovou životnost obuvi.

Celý popis >
FF BLAST+™

FF BLAST+™

FF BLAST+™ je lehčí než standardní pěna FF BLAST™ v mezipodešvi a vyznačuje se až o 15% lepší tlumivostí, zároveň na každém kroku navrátí o 15% více energie. Významně se podílí na pocitu komfortu a měkkosti došlapů.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technologie GEL™ z inertních polymerů za vzniku silikonu odolného vůči únavě snižuje nárazy absorpcí jejich energie. Dochází tak k velmi efektivnímu tlumení podepisujícím se na vynikajícím komfortu. Bývá strategicky umístěna pod patou (tzv. Rearfoot GEL™), kdy umožňuje plynulý přechod na špičku, kde zlepšuje snížení nárazů při pohybu vpřed (tzv. Forefoot GEL™). Technologie GEL™ se v průběhu let stala jedním z poznávacích znaků produktů japonského výrobce Asics.

Celý popis >
I.G.S.

I.G.S.

I.G.S neboli IMPACT GUIDANCE SYSTEM v sobě spojuje řadu vzájemně závislých a propojených komponent, které spolupracují s chodidlem a vytvářejí tak jeho přirozenější a zdravější pohyb ve všech fázích běžeckého kroku.

Celý popis >

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?